Polisten muska operasyonu!

Polisten muska operasyonu!
Polisten muska operasyonu!
Antalya'da bir vatandaşın çukura bir cisim gömerek uzaklaştığı ihbarı polisi harekete geçirdi. Olay yerine giden polis, gömülen cismin içinde Arapça yazıların bulunduğu bir muska olduğunu belirledi. Çukur polisler tarafından kapatıldı.

ANTALYA - Antalya'nın Muratpaşa İlçesi, Aspendos Bulvarı'nda dün gece saat 22.20 sıralarında meydana gelen olay bir ihbarla başladı. Telefonla '155 Polis İmdat' hattını arayan bir kişi, otomobille gelen bazı kişilerin bir çukur kazdığını ve içine bir şey gömdükten sonra uzaklaştıklarını söyledi. Kısa süre içinde belirtilen yere gelen polis ekipleri, 15 santimetre derinliğindeki toprağı açtı. Çukurun içinde gömülen cismin Arapça yazılar olan bir muska olduğunu anlayan polis, çukuru yeniden kapattı. (Bülent TATOĞULLARI/DHA)


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Gece

  http://www.radikal.com.tr/115155011515502

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ESKİDEN - pispor

  hastalar için doktor olmadığı için yada eğitim olmadığından hocaya gidilirdi hoca üç yada daha fazla muska yapar şunu suda yıkayıp suyu ile çocuğa banyo şunu yakıp çocuğun burnuna tutun şunu gidip bir ağaç altına gömün gelirken arkanıza bakmayın şunu yedi kat muşamba içinde boynuna asın yani muskalar bitmezdi buda öyle bir muska olayı galiba Ancak ben bunun haber değeri nedir onu anlayamadım

  Hay Allah - vancetti

  Vah,vah!, yazık olmuş, kim bilir zavallı o muskaya ne paralar ödedi. Büyü de bozuldu şimdi. Bari muskayı yerine gömseydiniz. Allahım sen bize akıl ihsa112n eyle.))