Polisten 'şifreli' fuhuş operasyonu

Polisten 'şifreli' fuhuş operasyonu
Polisten 'şifreli' fuhuş operasyonu
Bahçelievler'de fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine 2 ayrı adrese baskın düzenleyen polis ekipleri, 6 hayat kadını gözaltına aldı.

Bahçelievler Şirinevler Mahallesi’nde bir apartmanda 2 ayrı evde fuhuş yapıldığı ihbarını alan ve bunun üzerine harekete geçen Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği ekipleri, dün öğle saatlerinde adreslere baskın düzenledi. Operasyonda fuhuş yaptığı iddia edilen 6 hayat kadını gözaltına alınarak, sorgulanmak üzere Kocasinan Polis Merkezi Amirliği’ne getirildi.

OPERASYON ŞİFRESİ: “TEMİZLİK BAŞLIYOR”
Müşteri kılığında evlere giren ve kadınlarla 100 TL’ye pazarlık yapan 2 polisin, operasyonun başlaması için dışarıda bekleyen ekipleri telefonla arayarak, "Temizlik başlıyor" şifresini kullandığı öğrenildi. 

DHA


  http://www.radikal.com.tr/115259511525951

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BİZİM POLİSİN - pispor

  en başarılı olduğu alan fuhuş ve uyuşturucu operasyonları galiba bunlara polis çok bulaştığından dolayı neresinden baksanız bu gurupta emekli polis asker var oysa kocaları tarafından öldürülen kadınların zanlıları yakalanamıyor ancak yabancılar olunca anında yakalanıyor geçenlerde bir kadın BDP ilçe başkanı öldürüldü henüz zanlı yakalanamadı