Polisten turistlere biber gazı

Polisten turistlere biber gazı
Polisten turistlere biber gazı
Marmaris'te kaldıkları otelde gürültü yaptıkları ileri sürülen 7 Rus turist ile personel arasında çıkan kavgayı polis, biber gazı sıkarak sonlandırdı.

MARMARİS - Marmaris'te 4'ü kadın , 7 Rus turist, tatillerin son gününü Barlar Sokağı'ndaki bir diskoda gece yarısına kadar eğlenip, kaldıkları apartotele döndü.

Turistler, otelin sokağa bakan terasında oturup, geceye burada devam etti. Gürültüden rahatsız olan diğer müşteriler durumu otel yetkililerine bildirdi. Otel görevlilerinin uyarılarına rağmen turistlerin gürültüye devam etmesi üzerine çevredeki bina ve otellerden rahatsız olanlar da 155 Polis İmdat ihbar hattını arayıp, durumu bildirdi. Bunun üzerine otele gelen polis ekipleri, turistleri uyardı.

Polisin, otelden ayrılmasının ardından gürültüye devam eden Rus turistlerle otel görevlileri arasında itiş kakış başladı. Oteldeki diğer müşterilerin de karışmasıyla ortam bir anda savaş alanına döndü. Kavgayı haber alarak otele dönen polis ekipleri, tekme ve yumruklarla birbirine giren iki grubu, biber gazı sıkarak etkisiz hale getirip, ayrılmalarını sağladı.

Kavganın ardından taraflar birbirinden şikayetçi olmayıp, odalarına çekildi. Kavgaya karışan Rus turistler sabah otel görevlilerinden özür dileyip, ülkelerine dönmek üzere otelden ayrıldı.

DHA - Ali GÜNDOĞAN


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Otel

  ,

  Marmaris

  ,

  Sabah

  ,

  Kadın

  ,

  Gece

  ,

  bakan

  ,

  turist

  ,

  BİNA