Rabia fırsatçıları kolları sıvadı

Rabia fırsatçıları kolları sıvadı
Rabia fırsatçıları kolları sıvadı
Mısır'daki darbe karşıtı gösterilerin sembolü haline gelen "Rabia" marka oluyor.

r4bia için Türk Patent Enstitüsü (TPE) marka başvurusu yapıldı. Rabia için başvuru yapılan ürün gruplarında, pekmezden, makinelerine, çoraplardan aydınlatma araçlarına bir dizi ürünü kapsıyor.

Grup Ofis Marka & Patent Araştırma’nın belirlemelerine göre, Mısır’daki darbe sonrası dünyanın bir çok ülkesinde destek gösterilerinde kullanılan Rabia selamı için Türkiye ’den girişimciler kolları sıvadı.

Rabia”nın marka hakları için TPE’ye yapılan ilk başvuru 19 Ağustos gününe ait. Anılan başvuruda Rabia’nın, kuru bakliyat, et ve süt ürünleri gibi bir dizi gıda ürününde kullanılması planlanıyor. Rabia için 20 ve 21 Ağustos günleri ise 3 başvuru yapıldı.

AK PARTİ 'DEN BURSA'DA 'RABİA' SELAMI KAMPANYASI
Başvurular ile ilgili gerekli işlemler yapıldıktan sonra, başvurunun reddedilip edilmeyeceğine karar verilecek.


  http://www.radikal.com.tr/114720911472093

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Rabia selamının gerçek anlamını bilmeyenler için... - Barnabycik

  Özellikle Hazreti Ali'nin öldürülmesinden sonra Halifeliğini sağlama alan Muaviye, her fırsatta Ali'yi ve Şiileri yok saymak, dışlamak için, taraftarlarına Dördüncü Halife'nin kendisi olduğunu DÖRT PARMAK işareti yaparak ilan etmiş, taraftarları da aynı işareti kullanmıştır. Mursi falan hikâye... Ortadoğu'da bir Sünni-Şii çatışması için kollar sıvandı... Bizimkiler de dört parmak yaparak yangına körükle gidiyor...

  Hic sasirmadim - Ayse Sule

  Daha dune kadar ortalik Gezi firsatcilarinin piyasaya surdugu urunlerden gecilmiyordu. Simdi de Rabia firsatcilari cikmis ortaya. Ah kapitalizm! Ozunde antikapitalist devrimcilerden bile musteri portfoyleri yaratiyorsun ya kendine. Yuh bize, yuhlar bize.

  AKP sayesinde - kaşınan adam

  AKP sayesinde Arapçayı da sökmeğe başladık.Bu sayede insanlarımız ekmek parasıda kazanır.Baksanıza İstanbulun yarısı Arap turist.Bunun yanında güneyden gelen 300.000 Suriyeli sğınmacının büyük bir bölümü İstanbulda arabalarıyla veya elini kolunu sallayarak dolaşıyor.Nasıl sığınmacı bunlar anlamış değilim.