Radikal, bildiğiniz Radikal

Radikal, bildiğiniz Radikal
Radikal, bildiğiniz Radikal
Radikal 21 Haziran 2014'ten itibaren sadece dijitalde yoluna devam edecek. Bu sadece Radikal için değil aslında tüm medya kuruluşları için yeni bir başlangıç. Veda değil, tam aksine heyecanlı ve güçlü bir merhaba...

Radikal.com.tr - Radikal, haberciliğini dijital dünyanın tüm avantajlarını ve esnekliğini kullanarak daha hızlı, daha renkli ve daha çeşitli biçimde sizlere ulaştıracağız. Birkaç yıl önce günlük ziyaretçi sayısı 100 bin civarında olan Radikal.com.tr bugün toplamda 2 milyona yakın kişiye ulaşıyor. Doğru ve güvenilir bir habercilik markası olarak daha da büyüyecek, Türkiye medyasının en önemli ve etkili seslerinden biri olmaya devam edecek.

Radikal.com.tr’nin dışında mobil aplikasyonumuz ve güçlü sosyal medya hesaplarımızdan da siyasi gündemin ötesinde Radikal ile özdeşleşen insan hakları, çevre, kültür sanat, teknoloji ve kent kültürü konularında derinlemesine haber ve yazı dizilerine ulaşabileceksiniz. Uzman muhabir, editör, güçlü yazar kadromuz ve binlerce blogger’ımız dijital Radikal’de sizlerle olmayı sürdürecek.

Yani siz sevgili okurlarımızla birlikte Radikal, ruhu ve aklıyla bildiğiniz Radikal.

Dijital, hızlı ve heyecanlı.