Radikal'e ödül


Radikal'e ödül

Radikal'e ödül
Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) önceki gün başladı. Radikal Gazetesi Eğitim Muhabiri Umay Aktaş Salman da ödül alanlar arasındaydı.

Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) önceki gün başladı. Fuar kapsamında, fuarın destekçilerinden Başakşehir Belediyesi engelliere yönelik sorunları , sıkıntıları ve çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaşan, toplumbilinci oluşturan, gündemde kalmasını sağlayan gazetecilere ödül verdi. Radikal Gazetesi Eğitim Muhabiri Umay Aktaş Salman da ödül alanlar arasındaydı.

Bu yıl altıncısı düzenlenen EYAF pazar günü son bulacak. İstanbul Fuar Merkezi’nde devam eden fuara pek çok belediye, dernek, eğitim kurumları katılıyor. Engelliere yönelik geliştirilen projeler, hizmet ve ürünler sergileniyor. EYAF’ın katılımcılarından biri de Başakşehir Belediyesi’ydi. Başakşehir Belediyesi, bu yıl ikinci kez fuarda , ‘Engelsiz Haber Ödüleri’ni verdi. Televizyon, gazete , internet ve radyo yayın organlarında çalışan ve yaptığı haberlerle engellilere yönelik sorunları komuoyuna duyuran gazetecilere ödüller verildi. Radikal Gazetesi Eğitim Muhabiri Umay Aktaş Salman’da yaptığı haberler nedeniyle ödül aldı.