Radyoda Zeki Müren çıkmayınca bilgisayar öğrendi

Radyoda Zeki Müren çıkmayınca bilgisayar öğrendi
Radyoda Zeki Müren çıkmayınca bilgisayar öğrendi
68 yaşında bilgisayar kursuna katılan Gülseren Malkoç, başta kendisine kızan 79 yaşındaki eşiyle şimdi sıra kavgası yapıyor!

İSTANBULKadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi’nde 68 yaşında bilgisayar kursuna katılan Gülseren Malkoç, radyoda 3 gün Zeki Müren şarkısı bekleyip dinleyemeyince bilgisayar öğrenmeye karar vermiş.
Bağcılar'daki merkezde kurs ve etkinliklere katılmaya gelen yüzlerce kadından biri olan Malkoç, merkezde açılan diksiyon, görgü kuralları ve bilgisayar kursuna devam ediyor. Bilgisayar kursuna başlamasının ardından kendine aldığı laptop ile kurslara katılan Malkoç, bilgisayarın işlerini kolaylaştırdığını söylüyor. Bilgisayarda anılarını yazdığını ifade eden Malkoç, "Geçenlerde Zeki Müren’in çok sevdiğim bir şarkısı aklıma geldi, dinlemek için radyo başında 3 gün bekledim ama dinleyemedim. Şimdi bilgisayarıma sevdiğim tüm şarkıları yüklettim artık istediğim zaman dinleyebiliyorum" dedi. Eşinin 79 yaşında olduğunu söyleyen Gülseren Malkoç, "İlk zamanlar bana 'Bilgisayar da neymiş’ diye bana kızmıştı ama şimdi ona da öğretiyorum hatta zaman zaman sıra kavgası bile yapıyoruz" diyor. (DHA)