Rasim Ozan Kütahyalı, 'medyadan çekilme' şartını açıkladı

Rasim Ozan Kütahyalı, 'medyadan çekilme' şartını açıkladı
Rasim Ozan Kütahyalı, 'medyadan çekilme' şartını açıkladı
Rasim Ozan Kütahyalı, eşi Nagehan Alçı ile birlikte CNN Türk'te katıldığı programda 'medyadan çekilme' şartını açıkladı: 5 yıl kazanacağım parayı verin bırakayım!

Radikal.com.tr – Rasim Ozan Kütahyalı ve eşi Nagehan Alçı Hakan Çelik’in sunduğu ‘Hafta Sonu Keyfi’ programına konuk oldu.

Sektörde sevilmediğini söyleyen ve kendisi hakkında yapılan eleştirilere cevap veren Kütahyalı, medyadan çekilme şartını şöyle açıkladı:

“Beş senelik, benim şu an kazandığım parayı peşin versinler medyadan çekilirim. Umurumda falan değil. Gazeteci olayım televizyoncu olayım hiç öyle bir derdim yok.”

Kütahyalı aynı programda eşi Nagehan Alçı’nın ise gazetecilik ve televizyonculuğu çok sevdiğini ifade etti.


  http://www.radikal.com.tr/116276511627654

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu beyan aslında ne olduğunun kanıtıdır. - yazarın sonu

  Rasim bey bu kez dürüst konuşmuş.Fikirlerimin önemi yok parasını verin yeter demiş. Zaten kendisinden hazetmeyenler bu gerçeği yıllardan beri dile getiriyordu. Tabi bir halk olarak bu kadar düşürülmemizin asıl kim hesabını verecek devlet bu hususu tazmin eder mi onu da sormak gerek.

  RASİM VE NAGEHAN BU TOPLUMA FAZLA BİLE:) - bander

  10. sınıf bir ortadoğu ülkesinin 10.sınıf fikir adamları sanatçıları ve siyasetçileri...aslında herkes bir biri ile oldukça uyumlu:)

  Atkı.. - kaşınan adam

  Boynuna birde utanmadan Fenerbahçe atkısı takmış.Sana ve senin çizgindekilere yakışmaz o renkler..

  Sakın bırakma bizleri (!) - citizen

  Yani bu kadar yırtınmanın, sağa-sola saldırmanın nedeni sadece para için... Senin o çok yüksek fikirlerinin(!), kalitenin (!) karşılığı değil beş, on yılla bile karşılanamaz para olarak bay Rasim...Aman bırakma.., karı-koca aynen devam edin...Tabi izleyeni bulu, medyadan sizin gitmenizi beklemeden kovulmazsanız...