Rasulayn'da çatışmalar yeniden şiddetlendi

Rasulayn'da çatışmalar yeniden şiddetlendi
Rasulayn'da çatışmalar yeniden şiddetlendi
Suriye'nin Rasulayn ilçesinde, dün gece başlayıp geç saatlere kadar devam ettikten sonra sabaha karşı durulan çatışmalar, bugün öğleden sonra yeniden şiddetlendi.

ŞANLIURFA – Suriye ’nin Rasulayn ilçesinde, gece geç saatlerde başlayan şiddetli çatışma, sabaha karşı yerini sessizliğe bıraktı. Aralıklarla top ve silah seslerinin duyulduğu Rasulayn'da, öğleden sonra çatışmalar yeniden şiddetlendi. Patlama ve silah seslerinin duyulduğu Rasulayn'daki çatışmalar nedeniyle Ceylanpınar'da tedirginlik yaşandı. Güvenlik güçleri ise vatandaşları sınır hattına yaklaşmamaları konusunda uyarı anonsları yapıyor.


AHMET HAMDİ ÇİÇEK / DHA


  http://www.radikal.com.tr/114866911486691

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  NUSRA - Secret Garden

  kardesim suriyede el-nusra diye bir orgut yok.bunlar turkiyeden oraya gidip insan olduren yagma yapan capulcu hizbullah ve jitem elemanaridir.nusra sadece kendilerini gizlemek icin koyduklari orgut ismidir.daha oncede kürtleri katlederken kendilerine ALLAHIN askeri diyenler gene bunlardi.bunlar yagmaci capulcu surusudur.bunlarin amaci suriyede esad a olan nefreti kini tersine cevirmek.insanlari islam dininden uzaklastirmak insanlari muslumanlara karsi savastirmakdir.amaclari seytanin izidir.israilin guvenligidir.daha oncede ciller-agar tarafindan bunlara israil mali uzi silahlar verilmisti.butun cinayetleri israil silahlari ile islediler.dillerine sakallarina degil yollarina bakin kimin izinde gittikleri ortadadir