Ravza bebek ile ailesini kamyon yok etti

Hatalı sollama yapan kamyonet karşı yönden gelen araca çarptı. Kazada hastaneden dönen Fatma-Ahmet Şahin çifti ile iki aylık kızları Ravza öldü.

İSTANBUL - Hatalı sollama yapan kamyonet karşı yönden gelen araca çarptı. Kazada hastaneden dönen Fatma-Ahmet Şahin çifti ile iki aylık kızları Ravza öldü.
Kaza dün sabah İstanbul Kartal Samandıra yan yol üzerindeki Battal Gazi Caddesi'nde meydana geldi. Kamyonetiyle nakliye işleri yapan 37 yaşındaki Süleyman Civleş, önündeki minibüsü sollayınca karşı yönden gelen Ahmet Şahin'in kullandığı panelvanla çarpıştı. Kazada, panelvandaki dört çocuk annesi, 25 yaşındaki Fatma Şahin, eşi Ahmet Şahin ve iki aylık kızları Ravza öldü. Mustafa Şahin, kamyonet sürücüsü Civleş, minibüsteki Yılmaz Duman ve Hüseyin Duman da yaralı olarak Kartal Dr. Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayın ardından hastaneye koşan Şahin ailesinin yakınları kazayı cinayet olarak nitelendirdi. Aşkın Şahin'in verdiği bilgiye göre aile, ağabeylerinin bir yaşındaki çocuğunu hastaneye götürmüş, evlerine dönüyordu.
Maltepe'de dün sabah meydana gelen bir başka kazada ise Küçükyalı sahil yolunda ilerleyen tıp fakültesi öğrencisi Başak A. idaresindeki otomobil, yolun karşısına geçmek isteyen bir yayaya çarptı. Üzerinden kimlik belgesi çıkmayan 65 yaşlarındaki erkek, olay yerinde öldü.