Red Hack, Dilan Alp'i taburcu eden Medicalpark'ı hackledi

Red Hack, Dilan Alp'i taburcu eden Medicalpark'ı hackledi
Red Hack, Dilan Alp'i taburcu eden Medicalpark'ı hackledi
Hacker grubu RedHack Dilan Alp'in taburcu olduğu hastanenin internet sitesini dün akşam hacklediğini duyurdu.

Radikal.com.tr - 1 Mayıs gösterileri sırasında başına isabet eden gaz bombası nedeniyle hastanelik olan Dilan Alp'in tedavi edildiği hastaneden yer olmadığı gerekçesiyle taburcu edildiği iddia edilmişti. Medicalpark Hastanesi'ni hacklediğini Twitter hesabı üzerinden duyuran RedHack , "Dilan Alp'i hastaneden atan medicalpark.com.tr sitesi çökertildi. Bu ufak uyarıdan anlarlar umarız" diye yazdı.  ETİKETLER:

  1 Mayıs

  ,

  Twitter

  ,

  RedHack

  ,

  Dilan Alp

  ,

  İddia

  http://www.radikal.com.tr/1132675113267519

  YORUMLAR
  (19 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  vee - Marakeş'in Masalcısı

  peki herşeyi kabul ettik o hastanedekiler bu kızın zararına iş yapmış diyelim..misalen yani..hastanenin sitesini çökertmek neyin nesi ??? bi doktor yanlış iş yaptı diye ya o kadar hasta hayatını kayberse ne olacak.kayıtlar silinirse.yanlış ilaç verilirse,hastalar takip edilemezse...vs vs vs...ne diyeceksiniz o zaman..helal saha red hack diyecek misiniz..red hack iyi işler de yaptı biliyorum ama bu iş çok çok hukuksuz çok yanlış bi iş..bari gidip torpille memur alan adamların kurumların sitelerini çökertin...her neyse,hakkında üzülmesi gereken,bunlar nasıl genç nasıl Türk diye düşündüren ne çok insan var bi kez daha gördük !!

  marakeş - Efendisiz65

  gel sana işkencede ölüme başağrısından öldü diyen türk doktoru göstereyim.. istermisin hacı?

  modern denizler - karayel1965

  bazen sanal ortam büyük isler basarir,büyük darbeler indirir sifir kayipla.birde modern denizler olarak görüyorum aktivistleri.birde sanal örgütlenme ve reel eylem gününü bekliyorum.

  Tarafsiz marakes'e cevap - ryukkk

  Kardes bahsettigin tarafsizlik icin once "insan" oldugunu kavraman gerekiyor karsindakinin. Bu ulkenin vatandaslarina bu devlet hastanelerde bakmakla "yükümlüdür". Eger senin vatandasinsa bakima muhtac olan, bunu ay chpliymis mhpliymis teroristmis hukumluymus vs. Seklinde yorumlayarak hareket edemezsin. Bu yuzden kiz orgut uyesi olmasina ragmen ibaresi senin gayet tarafli ve ayrimci oldugunu gosterir bu konuda. Kafasi bildigin kirilan bir insanin 6 gunde iyilesmesi de tibbin mucizesi olsa gerek. Bu ulkede insanlar yazdiklari tweetlerden dahi hapis yatabiliyorsa eger, olayin uzagindayken savunmaktan ziyade her seye supheyle yaklasmani tavsiye ederim. Ps: ideas are bulletproof! Redhack'e selamlar :)

  bravo redhack - panoramame100

  süpersiniz... sizi seviyoruzz

  redhack" - 9950018

  yaşasın RedHack iyi ki varsın

  Marakeş'in Masalcısı'e cevap - hozan serhat

  yesînler senîn çanakkaleni ... ne alaka, bertaraf insan !! bi kere dilan örgüt üyesi değil ve elindeki şişe de sirke şişesiydi.. gazdan etkilenmemek için kullanılır sirke ... bin düşün, bir söyle !!