Redhack AKP'lileri istifa ettirdi!

Redhack AKP'lileri istifa ettirdi!
Redhack AKP'lileri istifa ettirdi!
AKP'nin 3 farklı bölgedeki teşkilatlarının twitter hesabından 'istifa' tweetleri atıldı.

Radikal.com.tr - AKP 'nin 3 farklı bölgedeki teşkilatlarının twitter hesabından dün akşam 'istifa' tweetleri atıldı. Tuzla gençlik, Çanakkale gençlik ve Fatih gençlik kollarının twitter hesaplarından yapılan istifa açıklamalarında, "Başbakan'ın Gezi Parkı konusundaki tutumu nedeniyle" istifa edildiği şeklinde ifadeler yer aldı. 'İstifa' tweet'leri şöyleydi:

@akfatihgenclik: AKP Fatih Gençlik olarak başbakanın despotik çalışmalarından dolayı istifa ediyoruz! Bize bağlı yüzlerce genç olarak bu karari verdik!

@AkpartiCkale: Başbakan Sayın Tayyip Erdoğan 'ın Gezi parkı sakinlerine yaptığı iftiralardan dolayı Çanakkale il teşkilatı olarak istifa ediyoruz.

@TuzlaAkGenc: TUZLA AKPARTİ GENÇLİK KOLLARI olarak AKP'den topluca istifa ettiğimizi kamuoyuna topluca duyuruyoruz! Diktatörlüğü REDdediyoruz! REDHACK'TEN AÇIKLAMA
İstifaların doğru olup olmadığı merak edilirken bu kez RedHack'ten açıklama geldi. AKP gençlik kolları tarafından atılan tweetler Redhack'in işiydi. RedHack, Twitter'da şunları yazdı:

- Oraya koskocaman REDdediyoruz diye yazilmis, espiriyi anlamayanlar var neyse boylede iyi ;)

- Neyse aksam ustu eglencesi olsun dedik, adrenalin iyidir, ufaktan alistirmali ;)

- "Eger birileri bize benzeyen profillere girip manupulasyona girisirse,manupulasyon kralini yapariz" gibi bir tehdit olabilitesi olan durum;)


  http://www.radikal.com.tr/114004511400455

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  redhack'in ipi kimin elinde - gundi ghandi

  Redhack uluslarası güçler tarafından hükümete karşı oluşturulan enstrümanlardan sadece biri. emperyalistler Kürd meselesini demokratik ve barışçı yöntemlerle çözmeyi hedefleyen bu hükümeti düşürmek için bütün malzemeyi kullanıyor.

  Redhack - kenanozturk

  Bu çocuklar ne de güzeller

  Nasıl gazetecilik bu anlamıyorum - kerim9967

  Haberi teyit etmeden mi yayınlıyorsunuz, yoksa ilgili kişilerle bir çıkar ilişkiniz mi var? Yayınlamadan önce insan ilgili teşkilatların resmi hesapları mı değil mi diye kontrol etmez mi?

  AKPliler baska sekilde istifa etmezler - radi11

  Mekanizma bu. Istifa zayiflik olarak algilaniyor, halbuki erdem, buyuk bir erdem, kendin hatan olmasa bile, istifa onurlu sorumlu bir davraniustir. ama dikatorluklerde olmuyor sadece tek-adam dictator isteyince oluyor.

  RED - FAPA56

  Bu çocukları seviyorum