Redhack, AKP'yi hackledi!

Redhack, AKP'yi hackledi!
Redhack, AKP'yi hackledi!
Redhack AK Parti'nin TBMM Grup Başkanlığı'na ait siteyi çökertti.

Radikal.com.tr - AKP 'nin TBMM Grup Başkanlığı internet sitesi hacker grubu Redhack tarafından çökertildi. Redhack olayı aşağıdaki tweetle duyurdu:

 Sitede ise, “25.11.2013 TARİHLİ AKEPE MECLİS GRUP TOPLANTISINDA HÖYKÜREN BOŞBAKAN, CUMA GÜNÜ 14 MASUM GENCE KARŞI YAPILAN REDHACK ŞAKLABANLIK OPERASYONU NEDENİYLE EN YÜKSEK SEVİYEDEN ÖZÜRLERİNİ BEYAN ETTİ.
“CUMA GÜNÜ YAŞANAN OPERASYON KOMEDİSİNDEN DOLAYI PARTİM VE MİLLETİM ADINA ÖZÜR DİLERİM.” DİYEREK DUYGULARINI İFADE EDEN BOŞBAKAN, SAVCIYI ARADIĞINI FAKAT KONTÖRÜ OLMADIĞI İÇİN MEKTUP GÖNDERDİĞİNİ KAYDETTİ.”

RedHack dosyası terör savcısında

İşte savcının 'Redhack' soruları: Cezaevinde nasıl hacklediniz?

Sağlık kontrolüne bile kelepçe


  http://www.radikal.com.tr/116283411628343

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Savciya sorayim mi? - celal103

  Hapisteyken nasil hakladiniz.Bundan sonra ne olacak.YokYok kelepceliyken nasil Hack'dadiniz olsa bari daha dogru soru olurdu.

  iyi ki varsın Rad Hack! - çıkarsız

  bir şekilde gücü eline geçirenlerin uygulamalarındaki, iddialarındaki abuk-sabuk yanların görülmesini, duyulmasını sağlıyorsun. böylece gerçekliğin çarpık algılanmasını engelliyorsun. toplumsal algımızın sağlığını korumasında böyle desteklere gerek var.

  aboooo adamlara hele la - fısıltı

  savcılıkta ifade verirlerken mi yapmışlar bunu vay anasını be(!!!) arkadaş nasıl yapıyorlar bunu anlamıyorum he adamların kafaya bak. ellerinde bilgisayar yok ama siteyi hackliyorlar. sanırım bu vaka telekinz denilen kelimeyle açıklanası bir durum değil mi? savcı bu hacklemeye ses etmediyse savcıda redhack üyesi allama kitabıma(!)yok değilse ben de bir şey bilmiyorum :)