Redhack Egemen Bağış'ın maillerini hackledi

Redhack Egemen Bağış'ın maillerini hackledi
Redhack Egemen Bağış'ın maillerini hackledi
Redhack, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve eşi Beyhan Yıldırım'a ait olduğunu belirttiği bazı mailleri yayınladı.

Radikal.com.tr - Hacker grubu Redhack Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın maillerini hackledi.

RedHack Egemen Bağış ve Eşi Reyhan Bağış’a ait yazışmaları yayınladı. Bağış ailesinin özel hayatı ile ilgili bölümlerini çıkarıp yayımladığı belgeleri Aşık Mahzuni Şerif’in bir türküsü eşliğinde kamuoyu ile paylaşan grup, yayınladığı belgelere şu notu düştü:

Elimize "bavulla" geçen, Başmüzakereci ve AKP Milletvekili Egemen Bağış ve Eşi Reyhan Bağış'ın e-mailleri.. Alkol içmeyen, "tinerci" olmayan, ODTU'de okumayan, Ahlakla yetiştirilecek "dindar" nesil'in Milletvekili ve Bakanları da bunlar oluyoruz sanırız..
Yorumsuz..

Edit: Bazı "özel içerikli" ve "bizi alakadar etmeyen" konuları yayınlamıyoruz. Aşağıda çeşitli zamanlarda kendileri tarafından yazılan, istemlerin, kredi kartı ekstrelerinin de olduğu mailler var ve bu maillerden bizde daha çok var ayıkladıkça buraya atacağız.. Burayı takip edin..

BAĞIŞ’TAN AYETLİ CEVAP
Özel maillerinin ifşa edilmesinin ardından Egemen Bağış twitter hesabından bir ayet paylaştı. Bağış’ın “Şu halde sen sabret. Gerçekten Allah'ın va'di haktır. Günahın için mağfiret dile; akşam ve sabah Rabbini hamd ile tesbih et. Mümin, 55” tweetine Redhack’in cevabı ise “Bu sabaha karsi yayinladigimiz ilk kisim belgelere "ayet" ile cevap veren Egemen'den "atasozu ile yanit" beklerdik :)” oldu.