Redhack Lice Kaymakamlığı'nı hackledi

Redhack Lice Kaymakamlığı'nı hackledi
Redhack Lice Kaymakamlığı'nı hackledi
Lice'de yeni karakol inşaatını protesto eden köylülerle Jandarma arasında yaşanan olaylarda 1 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından siber korsan grubu Redhack Lice Kaymakamlığı'nın internet sitesini hackledi

Radikal.com.tr - Diyarbakır 'ın Lice İlçesi Kayacık Köyü'nde karakol inşaatına karşı gösteri yapan köylülere şantiye önünde jandarma tarafından müdahale edilmesi sonucu yaşanan olayların ardından Redhack Lice Kaymakamlığı’nın http://www.lice.gov.tr/ adresli  internet sitesini hackledi.

Lice Kaymakamı Özer Özbek’in ‘İstihbarat bize dün akşam geldi. 250 Kişinin kalekol inşaatını protesto edeceği. Bu sabah grubun içerisinde silahlı kişilerin olacağı bilgisi geldi. Vurma varsa eğer kendilerini de vurmuş olabilirler.’ Sözleri ile göstericileri hedef alması tepkilere sebep olmuştu.


  http://www.radikal.com.tr/113964411396449

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  banka - amidaflu

  redhackçı kardeşler ben de finansbankla sorun yaşıyorum bu bankanın başına bir çorap örmenizi arz ederim...umarım dilekçemi kabul edersiniz.

  Redhak ask olsun size isik saçan gençlik... - ERIL

  Nerede karanlik senaryolar yazilip arsiv yapiliyorsa orayi aydinlatiyorsunuz,en buyuk adelet sizsiniz,bravo size iyi ki bu bilgi çaginda,bilginizi emekten,mazlumdan taraf kulaniyorsunuz.En buyuk devrimci sizsiniz.

  SAVUNMA YAPTIKÇA BATAN KAYMAKAM - m.rozbilen

  Bu REDHACK gurubu nasıl güzel insanlar böyle.Nerde bir haksızlık orda bitiyorlar.Mazlumdan yana olduğunuz müddetçe arkanızdayız.Allahım sizi korusun.

  akıl yitimi - nikbinliks

  bu ülkede kaymakam,vali,emniyet müdürü v.s olmadan önce bu şahısların aklı ameliyat ile alınıyor galiba.nasılsa lazım olmayacak diye.bu nasıl bir açıklama,düşünsenize bu şahısın ilerde vali,içişleri bakanı falan olma ihtimali var.bu nedir ya yeter ya yeter.insan ölmüş, yaralanmış ama kendi aralarında kendilerini vurmuşlar.nasılsa vuranlar serbest bırakılıyor kamuoyunu aptal yerine koymak niye bizi ne sanıyorsunuz...

  SUSUN... - whysoserious

  hertürlü rezilliğinizin ardından açıklama yapmak zorunda diilsiniz.biraz erdemli ve şerefliyseniz sadece SUSUNNN...

  Kopmak - vancetti

  Halktan koparsanız, kendi dilinizi dayatırsanız, sonucuna katlanırsınız. Ülkeye yazık etmeden ve daha geç olmadan, açın kulaklarınızı ve gözlerinizi.

  Tebrikler - tevahi

  Netice de bu da bir tavır ve son derece anlamlı bir eylem biçimidir. Kendilerine sonsuz teşekkürler.