Redhack operasyonu Orduspor'u da vurdu

Redhack operasyonu Orduspor'u da vurdu
Redhack operasyonu Orduspor'u da vurdu
Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde 8 ilde düzenlenen Redhack'a yönelik operasyon kapsamında Ordu'da gözaltına alınarak Ankara'ya götürülen 24 yaşındaki E.B.'nin Sosyalist Orduspor taraftar grubu yöneticisi olduğu öğrenildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı koordinesinde Ordu'da gözaltına alınarak Ankara 'ya götürülen E.B.'nin bir çağrı merkezinde çalıştığı, bilgisayar ve web işleriyle ilgilendiği öğrenildi.

Kişisel bir web sitesi de bulunan E.B.'nin bu sitede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'la ilgili bazı eleştiri niteliğinde yazılar yazdığı gözlendi. Grafik tasarım ve web tasarımı konusunda tecrübeli olan E.B.'nin hobi amaçlı bu işleri yaptığı da ileri sürüldü. E.B.'nin gözaltına alındığını öğrenen Orduspor taraftarları ise sosyal medyada örgütlenerek tepkilerini dile getirdi.


  http://www.radikal.com.tr/116290111629011

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yakışıksız bir haber. - Bilsay_

  Haber yazma tekniğinden yoksun,kişiyi karalayıcı,hedef gösterici,kişinin özel hayatına ilişkin haberle alakasız bilgiler içeren, okuyanda yanlış algı oluşturma amacı ortada olan bu haber kaldırılmalıdır. Bir taraftar grubunun "yöneticisi" olunmaz.Bu tabir bile haberin maksadını gözler önüne seriyor. Yazık..