Redhack sözcüsü: Yüzüme hasret ölecekler

Redhack sözcüsü: Yüzüme hasret ölecekler
Redhack sözcüsü: Yüzüme hasret ölecekler
Redhack'in sözcüsü olduğunu belirten bir kişi dün Hayat TV'ye bağlandı ve Barış Atay'ın gözaltına alınmasını eleştirip, "Yüzüme hasret ölecekler" dedi.

 

Ankara 'da Redhack grubuna yönelik  soruşturma kapsamında geçen hafta oyuncu Barış Atay'la birlikte 14 kişi gözaltına alınmış ve serbest bırakılmıştı. Ancak savcılığın itirazı üzerine Taylan Kulaçoğlu tutuklanmıştı. Kulaçoğlu'nun grubun sözcüsü olduğu belirtilen ve 'Manyak' nickini kullanan kişi olduğu iddia edilmişti. Aynı iddia Barış Atay için de ortaya atılmıştı. Soruşturma sürerken Redhack'in sözcüsü dün Hayat TV'nin canlı yayınına bağlandı. Redhack sözcüsü telefon bağlantısında "Devletin beni bulmasına yardımcı olayım. Sanılanın aksine bir sıvacıyım ben" dedi. Barış Atay'ın Redhack sözcüsü olarak gözaltına alınmasını eleştiren kişi "Beni yakalayacaklarını sanarak Barış Atay'ı aldılar" dedi ve ekledi: "Yüzüme hasret ölecekler."

"MANYAK" KİM 

"Manyak" isminin sadece bir "nick" olduğunu hatırlatan sözcü, "Hatay Armutlu'nun en ücra köşesinde bir kahvede düet için bekliyorum" diye konuştu.


  http://www.radikal.com.tr/116399911639994

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ah bu musalla her derde deva - ayenoğlu ismail

  seni türk hocalarına havale ettik

  AH Bİ YAKALIYABİLSEK - m.rozbilen

  Hey yakışıklı, ah bi de yakalıyabilsek öpeceğiz seni.İşi gücü bıraktık seni yakalama derdine düştük.Polisimiz teyakkuzda,savcılarımız hazırda,yargıçlarımız tuzakta seni bekleriz.Bi tanıyabilsek gam yemeyeceğiz.Hasretinden yataklara düştük.Sen misin açıklarımızı,kirli çamaşırlarımızı ortalığa döken? Esas suçluları bıraktık,onları ele verenlerin peşine düştük.Bir zamanlar Genelkurmay başkanımız ıslak imza yoktur diye andıç belgelerine kağıt parçası deyip sızdıranların peşine düşmüşlerdi.Allahtan bulamadılar.Bulsalardı yerinde infaz edilirdi herhalde.Oysa yasadışı belgeleri sızdırmamak suç iken,insanlar gizli gizli sızdırmak zorunda bırakıldılar.Adları da ispiyoncuya çıktı.Görüyor musun ne günlere kaldık.Sen sağ ol bu da geçer.

  ... - fısıltı

  dediğin gibi olsa da yüzüne hasret ölseler. ve ben de bunu görsem. ne güzel olur (dün gece yine verimli bir yayın izledik varolun)

  ... - optikbaykus

  Sesi de, yaşadığı yeri de, yakın zamanda bir yakını kaybetmiş olmasını da benzetseniz Sözcü'nün kim olduğunu bulamayacaksınız. Zira kendisinin de konuşmasında dediği gibi "Bunca geri zekalı arasında herkes manyak olmak ister." Taylan'ı bir an önce serbest bırakın!