Redhack sözcüsü: Yüzüme hasret ölecekler

Redhack sözcüsü: Yüzüme hasret ölecekler
Redhack sözcüsü: Yüzüme hasret ölecekler
Redhack'in sözcüsü olduğunu belirten bir kişi dün Hayat TV'ye bağlandı ve Barış Atay'ın gözaltına alınmasını eleştirip, "Yüzüme hasret ölecekler" dedi.

 

Ankara 'da Redhack grubuna yönelik  soruşturma kapsamında geçen hafta oyuncu Barış Atay'la birlikte 14 kişi gözaltına alınmış ve serbest bırakılmıştı. Ancak savcılığın itirazı üzerine Taylan Kulaçoğlu tutuklanmıştı. Kulaçoğlu'nun grubun sözcüsü olduğu belirtilen ve 'Manyak' nickini kullanan kişi olduğu iddia edilmişti. Aynı iddia Barış Atay için de ortaya atılmıştı. Soruşturma sürerken Redhack'in sözcüsü dün Hayat TV'nin canlı yayınına bağlandı. Redhack sözcüsü telefon bağlantısında "Devletin beni bulmasına yardımcı olayım. Sanılanın aksine bir sıvacıyım ben" dedi. Barış Atay'ın Redhack sözcüsü olarak gözaltına alınmasını eleştiren kişi "Beni yakalayacaklarını sanarak Barış Atay'ı aldılar" dedi ve ekledi: "Yüzüme hasret ölecekler."

"MANYAK" KİM 

"Manyak" isminin sadece bir "nick" olduğunu hatırlatan sözcü, "Hatay Armutlu'nun en ücra köşesinde bir kahvede düet için bekliyorum" diye konuştu.