Redhack 'Twitter'ı üstlendi: Biz attık yahu!

Redhack 'Twitter'ı üstlendi: Biz attık yahu!
Redhack 'Twitter'ı üstlendi: Biz attık yahu!
Gezi Parkı direnişi sırasında Twitter kullanımına ilişkin inceleme başlatılacağı haberleri üzerine Redhack tüm 'hastag'leri üstlendi: Biz attık, buradayız!

Radikal.com.tr - Gezi Parkı protestoları nedeniyle yaşanan Twitter gözaltılarının devam edebileceği ve mesajların incelendiği yönündeki açıklamaların ardından Redhack resmi Twitter hesabından tüm 'suçu' üstlendi: “ AKP twitter’a inceleme baslatacakmis.. Yahu TUM twitleri biz attik, yuzbinlerce insanin bilgisayarina girdik, garibanla ugrasma, buradayiz;) RedHack’i RT eden, RedHack ile alakali yazi yazan, Direnisi orgutleyen tum hesaplar tarafimizca hacklenmistir! " açıklaması yaptı.

Açıklamanın ardından çok sayıda Twitter kullanıcısı #redhacktarafındanhacklendik hastagini kullanarak Gezi Parkı eyleminde attıkları Tweet'lerin Redhack tarafından atıldığını duyurdu.


  http://www.radikal.com.tr/113835611383569

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  https://www.facebook.com/events/559565130748542/?ref=2 - kmal

  hak ve özgürlükler çoğunluğa göre değil akıl bilim ve mantığa göre karar verilir mesela karadenizin dibnde zehirli su var oradan balık yetiştirilmez devlet buna para veremez bu nedenle bu eylemi düzenledim

  boş işler - gamzekurt

  Bizim hükümet boş işler peşinde işte halen, Twitter IP adreslerini vermiyoruz Trye diyor. 5 milyon değil, 10 milyon tweet olsa kaç yazar? RedHack de bununla çok güzel dalga geçmiş işte.. Ben gençlerin orantısız zekasını harbiden çok seviyorum..

  Adalet bahane fişleme şahane - mavi ve beyaz

  "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı Redhack'tir!"

  gezide rüyaya devam... - winzer64

  akp yakinda hepinizi hackleyecek, rüyaniz kabusa dönüsecek...

  Hacklendim dostlar! - armagandenizci

  Benim beynimi de dış güçler hackledi. Yoksa ben durup dururken meydanlara çıkıp Türkiye'de yanlış gitiğini düşündüğüm şeyleri kendi irademle ve kendi bilincimle söyleyecek kapasidede biri değilim. Dış güçler sol kulağımın arkasından girip içeride bir şeyler karıştırdığını beyinciğimin en dibine kadar hissediyorum ama elimden bir şey gelmiyor. İstemsiz bir biçimde iktidar karşıtı düşünceler geçiyor zihnimin ulu orta her yerinden ve bu düşünceleri alenen dışa vuruyorum, kendimi engelleyemiyorum. Hükümet yetkilelerine sesleniyorum, bana ilaç mı vereceksiniz yoksa lobotomi mi yapacaksınız, artık ne yapacaksanız yapın çünkü ne kadar baskılasam da size karşı olumsuz hisler beslemekten kendimi daha fazla alıkoyamıyorum. Bana bir müdahalede bulunamıyorsanız, hiç olmazsa dış güçlere haddini bildirin ne olur! Çok zor durumdayım. Sizden nefret ediyorum ama bunun sorumlusu ben değilim. Kurtar beni AK Parti!

  REDHACK - patronahalil

  Herkesin zamanını kimliğini kişiliğini denetlemek yoluyla öngörü sahibi olmak ve bu yolla kendi egemenlik ilişkilerini sürdürmeye çalışan düzenler için Redhack gibi yapılar, baş belasıdır, gaz yapan karın ağrısıdır, sömürü ilişkilerinde açılan bir devrim yarasıdır. Ezilenler için ise Redhack, bir sıcak gülüştür, işlemeli bir mendildir, omuz başımızda dost elidir, bir anne fedakarlığıdır, çölümüzün üzerinden geçen bahar bulududur, biz onları tanımayız, ama onlar bizi tanırlar. soframızda, sohbetimizde, zulamızdadırlar ve gün gelir, ellerini uzatırlar bize, derler ki, "güzel şey be kardeşim, emeğini, bilgini, yüreğini özgürlük için deryaya salmak." seviyorum sizi yaw:) Dikkat edin kendinize, üşütmeyin, terli terli su içmeyin canlarım benim

  redhack redhack redhack - tripp

  adamlar benim twitter ve facebook sayfamda da grup sex yapıp içki içmişler ah bu cocuklar. (3 kere redhack denince ruyana giriyorlar, melih gokceğe sor o cok gormustur :)