RedHack'ten Burhan Kuzu eylemi

RedHack'ten Burhan Kuzu eylemi
RedHack'ten Burhan Kuzu eylemi
Reyhanlı'da yaşanan saldırı sonrasında oğlunun düğününü iptal etmeyen ve attığı mesajlarla Twitter'da da tepki toplayan AK Parti milletvekili Burhan Kuzu'nun resmi internet sitesi, RedHack tarafından çökertildi.

Radikal.com.tr - AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'nun resmi internet sitesi olan burhankuzu.gen.tr adresi, RedHack tarafından çökertildi.

RedHack saldırının sebebi olarak, Hatay'ın Reyhanlı ilçesine düzenlenen saldırının olduğu gün AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'nun oğlunu evlendirmesi ve Twitter'a yazdığı mesajları gösterdi.

Patlamaların ardından Burhan Kuzu Twitter'a 'Elim bir olay yaşandı, bu da düğünümüzün tadını kaçırdı' yazmış, bu yüzden Twitter'da tepki toplamıştı.

RedHack Twitter'da yayınladığı mesajda "Sevgili @burhankuzu; bu da bizim dugun hediyemiz, taa Hatay'lardan geliyor. Sadece dugununun degil, seninde tadini kaciracagiz.. http://burhankuzu.gen.tr/ Hatay halki yalniz degilir! Unutmayacagiz, affetmeyecegiz!" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/113327211332726

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Şu ülkede - osmano

  Tek umudum RedHack!

  bunlar normal insan değildir - demlicay2011

  bilim ve teknolojiyi bilmezler valiye trilyon aktarırlar bilim insanına koca bir sıfır onlarda tabiki yabancıya gider. ama bu zihniyet avrupanın en son teknolojilerini milyon dolar vererek türkye ye getirir ve kullanır. işte bu adalesiz bir durumdur. bu gibilerin yeri sudandır nijeryadır tunsutur fastır suriyedir mısırdır irandır. ama cumhuriyetin az bir kalan kısmıyla bile krallar gibi yaşamaktadırlar. arabaları bilgisayarları cepleri hep küfür ettiği ülkelerin bunlar iki yüzlü insanlardır. millete maneviyat bize bol maddiyat diyenlerden dir. kınıyorum. arktık kuzuların sessizliğinden bahsedemeyiz. ses çok çirkin çıktı.

  Derbide iptal edilseydi o zaman - AHMETCE

  Yani tabiki yaşayanan olay kanlı bir olaydır kınıyoruz ama bir yerlerde de hayat devam etmek zorunda ne kadar kabul etmesekte yaşam sürüyor o zaman madem düğünün ertelenmesi gerekiyordu deniyor derbi neden oynandı o da ertelenseydi fenerbahçe galatasaray sitelerini de çökertsinler bütün yaşam dursun hem kolay mıdır bir düğünü iptal etmek hazırlıklar yapılmış bir sürü plan program hem burhan kuzu tek başına karar verebileceği bir olay değil bu gelin tarafı var bu işin insanları boşuboşuna suçlamanın bi anlamı yok bence burhan kuzu zaten hassas davranarak twit atmış onu da dalga konusu olarak algılamışlar tuhaf gerçekten

  ellerinize sağlık - fısıltı

  bu dünya için fazla güzeller.iyi ki varsınız. bu güzel insanlara bizim de katkımız olmalı.kormayın hem terör örgütü de değiller artık:) http://redleaks.blogspot.com/ belgeleri incelemeli, filmi izlemediyseniz izlemeli, şarkıları da dinlemelisiniz.takip etmek isteyenler içinde bunu da https://twitter.com/TheRedHack yerleştirdim

  YAĞMA YOK!!! - mayneymis

  Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı REDHACK'tir. Güzel insanlarsınız vesselam.

  Ellerinize sağlık... - citizen

  Onların tat-tuz her taraflarına bulaşmış. Sanmıyorum ki bu hacklenme il ile keyifleri kaçsın. Yarın kıyameti koparırlar özgürlüğümüze müdahale edildi diye...Bakma isimleri kuzu ama ya kendileri... Ellerinize sağlık redhack' çiler...