Reyhanlı şüphelileri adliyede

Reyhanlı şüphelileri adliyede
Reyhanlı şüphelileri adliyede
Patlamaların şüphelisi olarak olayın yaşandığı cumartesi günü gözaltına alınanlardan 8'i Hatay Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından Adana Adliyesi'ne getirildi.

ADANA - Adana'dan görevlendirilen Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı tarafından sorgulanan 8 erkek şüpheli, geniş güvenlik önlemleri altında getirildiği Adana Adliyesi'nde, kelepçeli olarak mahkum girişinden adliye binasına sokuldu. Basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için emniyet güçleri geniş güvenlik tedbirleri aldı.
Bu arada şüphelileri getiren araç adliye önünden ayrılmak isterken, cezaevi ring aracına çarptı. (Bünyamin YIL-Mehmet KAYMAK-Yusuf BAŞTUĞ / DHA)


  http://www.radikal.com.tr/113353911335392

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Günah keçisi olabilirler mi? - eozyurekli

  Dilerim günah keçisi değillerdir.

  Şüpheli.. - anaximenes

  Elde kanıt var mı, yok. Bütün deliller yok edildi mi, evet. Ne yapmak gerek. Bir kaç günah keçisi bulup üzerlerine yıkmak. Asıl failler de 'aklanmış' olur böylece. Bu konuda engin deneyimleri olan bir devletimiz var. Mavi Çarşı saldırısının birini Mersin'den tutup getirmişlerdi. Pınar Selek Mısır Çarşısında patlayan tüpün 'bombacısı' oldu. Ve böyle yok yere karartılan hayatların o kadar uzun bir listesi var ki..