Rixos Otel'de ginger kazası

Rixos otelleri zincirinin sahibi Fettah Tamince'nin oğlu, asrın mucizesi denilen 'ginger'dan düşerek hastanelik oldu. 13 yaşındaki oğlu İbrahim Tamince'nin 10 gündür yoğun bakımda olduğu belirtilse de...

ANTALYA - Rixos otelleri zincirinin sahibi Fettah Tamince'nin oğlu, asrın mucizesi denilen 'ginger'dan düşerek hastanelik oldu. 13 yaşındaki oğlu İbrahim Tamince'nin 10 gündür yoğun bakımda olduğu belirtilse de, dün yazılı bir açıklama yapan Tamince oğlu İbrahim'in durumunun iyi olduğunu, bir hafta içinde taburcu olmasını beklediklerini belirtti.
İbrahim Tamince, Belek'teki Rixos Premium Otel'de asrın buluşu denilen iki tekerlekli scooter'la (ginger) dolaşırken düşmüş ve başını kayalıklara çarpmıştı. Serik'teki Özel Aspendos Hastanesi'ne kaldırılan İbrahim Tamince, beyin kanaması tedavisine alındı. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcısı Mehmet Ali Şahin ile Büyükşehir Belediye Başkanı AKP'li Menderes Türel, Tamince'yi ziyaret etti.
Fettah Tamince dün kazayla ilgili yazılı bir açıklama yaparak özetle şu bilgileri verdi:
"Oğlumun başında darbeye bağlı ödem oluştuğu tespit edildi. Cerrahi müdahaleye gerek duyulmaksızın ilaçla tedavisi gerçekleştirilmiştir ve sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Şuuru açık olan hastamızın bir hafta içinde hastaneden taburcu olması beklenmektedir."