Rıza Sarraf bakana sormuş: Beni dinliyorlar mı?

Rıza Sarraf bakana sormuş: Beni dinliyorlar mı?
Rıza Sarraf bakana sormuş: Beni dinliyorlar mı?
Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında şüphelilerden işadamı Rıza Sarraf'ın bir bakanı arayarak dinlenip dinlenmediğini sorduğu ileri sürüldü.

 

İSTANBUL - İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü çç bakanın oğlu ve işadamlarının da aralarında bulunduğu çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı soruşturma kapsamında şüpheli işadamlarından Rıza Sarraf'ın bir bakan ile telefon görüşmesinin yer aldığı öğrenildi. Zarrab’ın telefonda bakandan dinlenip dinlenmediğini öğrenmesini istediği kaydedildi. (CİHAN)

 

Üç bakana rüşvet suçlaması

 

 

Operasyonu başlatan fotoğraf: Facebook'ta balya balya dolar!

 

 


  http://www.radikal.com.tr/116682711668273

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ADALET BU ÜLKEDE YOKTUR - pispor

  KCK dan kürd halkının seçilmişleri ellerine plastik kelepçe takılarak gözaltına sıralar ile araçlara bindirildi ama bu gün bu ülkeyi soyup soğana çevirenler elleri ceplerinde lütfen şöyle buyurun diye göz altına alındıklarına şahit oluyor ve bu ülkede adaletin kürde ayrı işlediğini bir daha net olarak görüyorum

  bu yolsuzlukların - caligari

  bunların arkasında iran devletinin kendisi de var. İran türkiyede ciddi oranda bir para tutuyor. Bunu ülkeden çekmeyip işletiyorlar. Böylece amerikan ambargosunu deliyorlar. Cemaat de cia dan aldığı güdümlü belgeleri patlattı anlaşılan. olaylar daha derinde. bakalım neler olacak.

  KABUL ETTİLER - ETHİCAL

  Yolsuzluklar ve hırsızlıklar KANITLANDI: 24 saat içinde 5 emniyet müdürü bir savcı görevden alındı.