Rize'de başına vagon düştü!

Rize'de başına vagon düştü!
Rize'de başına vagon düştü!
Bahçede çalışırken başına teleferik vagonu düşen kişi öldü.

RİZE- Rize'deki görülmemiş kazada, kafasına teleferik vagonu düşen kişi öldü.
Kalkandere ilçesinin Soğuksu Mahallesi'nde 50 yaşındaki Şevket Ali Uzun, bahçesindeki ilkel teleferiğe yaş çay yüklemeye çalıştığı sırada, teleferiğin vagonu yerinden çıkarak kafasına düştü.

Şahin, olay yerinde hayatını kaybetti. Şahin'in cenazesi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/113451311345132

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şimdi derler bizim adalet tayfası - demlicay2011

  ne işin vardı bu teleferiğin aldında suçlusun çünki sen kışkırttın diye . adama tazminat vermezler. sen böyle vatandaşına kin güdersen o sana yolu gösterir. daha doğurusu bir çöküşün belirtisidir bu vatandaşı es geçmek. hindistan pakistan sudan mısır gibisin. bunu kabul et. bir zamanlar cumhuriyet verilmiş sana ama kıymetini bilmedin cüppeyi takıp alman vosvosuna binip samsun cep telefonuyla konuşman uzun sürmez bunu da bil. sayın adalet. acınacak haldesiniz. nedir bu kininiz vatandaşa bir şeyler mi var bizim bilmediğimiz yoksa?

  Modern Teleferik Fotoğrafı ile İlkel Tereferik Haberi Yapılması - mavilituruncu

  Kişi "bahçesindeki ilkel teleferiğe yaş çay yüklemeye çalıştığı sırada" hayatını kaybediyor, siz ise haberin fotoğrafına modern bir teleferik koyuyorsunuz. İnsan yine Türkiye'den bir dram, hiç şaşırmadım, bundan sonra Türkiye'de bir daha da teleferiğe binmem diyerek haberi okumaya başlıyor, sonra bakıyor ki aslında ölüme neden olan teleferik ile fotoğraftakinin bir ilgisi yok. Yine elde ne varsa habere o fotoğraf kullanılmış... Acaba bu da bir haber tekniği mi?