Rize´de polisle vatandaşlar arasında gerginlik

Rize´de polisle vatandaşlar arasında gerginlik
Rize´de polisle vatandaşlar arasında gerginlik
Rize'de maddi hasarlı trafik kazası sonrası çıkan kavgayı ayırmak için polisin biber gazı ve cop kullanması tepkiye neden oldu. Yaşanan gerginlik sırasında bir grup vatandaşın polisin üzerine yürüdüğü olaylar, takviye gelen ekiplerin müdahalesiyle son buldu.

RİZE - Atatürk Caddesi Kale yolu kavşağı üzerinde akşam saatlerinde meydana gelen olayda iddiaya göre park halindeki bir otomobile diğer otomobilin çarpması sonucu meydana gelen maddi hasarlı trafik kazası sonrası taraflar arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Polis ekipleri olaya cop ve biber gazı kullanarak müdahale etti, yere yatırdığı Serkan T.'yi kelepçe takarak gözaltına aldı. Polisin sert müdahalesi çevrede toplanan vatandaşların tepkilerine neden oldu, bir grup vatandaş polisin üzerine yürüyerek Serkan T.'ye yardım etmek istedi. Olay yerine gelen çok sayıda takviye polis ekibi grubu uyararak dağılmalarını istedi. Bu sırada polisle vatandaşlar arasında sert tartışmalar yaşandı.

Polis Serkan T.'yi bölgeden uzaklaştırınca vatandaşlar da polisin uyarısı ile dağıldı.(dha/Muhammet Kaçar)


  http://www.radikal.com.tr/113018511301851

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Eline sağlık polis - muhammedaliclay

  Polis çok güzel yapmış helal olsun, ben polisin nasıl tiplerle karşı karşıya olduğunu tahmin ediyorum, rizeli ve trafik kavgası,tabiki polis ayıracak, senmisin bu ülkenin sahibi,medeni ol kavga etme polis ayırmasın,sizin gibileri ayıracak ayrılmazsanız coplayacak coplarına sağlık, siz polis zavallı öğrencileri döverken oh diyordunuz kendi başınıza gelincemi polis kötü oldu, bende şimdi polisi sevdim ellerine sağlık polis,bir zamanlar oh dediğiniz o medeni insanların yerine siz düşüncemi kötü oluyor, kavga etmişsin şehirde siz bu kavgada bileğinize güvenmeyip silahda çekersiniz sonra gariban vatandaş ölür ne o karadenizli delidir yok yaa deveden büyük fil var, en son kahraman çanakkalede öldü onlardan sonra gelenler hava civa, TEŞEKKÜRLER POLİS.