Rojda Demirer'den açıklama: Acil Aşk Aranıyor dizisinden ayrılıyorum

Rojda Demirer'den açıklama: Acil Aşk Aranıyor dizisinden ayrılıyorum
Rojda Demirer'den açıklama: Acil Aşk Aranıyor dizisinden ayrılıyorum
Rojda Demirer ve İlker İnanoğlu rol aldıkları 'Acil Aşk Aranıyor' dizisinden ayrıldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Show TV'de yayınlanan acil aşk aranıyor dizisinde peş peşe ayrılıklar yaşanıyor. Rojda Demirer ve İlker İnanoğlu diziden ayrıldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Acil Aşk Aranıyor'da Ayla karakterini canlandıran Rojda Demirer, diziye veda ettiğini açıkladı. Yeni sezonda yer almayacağı haberini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Rojda Demirer, “Acil Aşk Aranıyor'un yeni sezonunda olmayacağımı duyurur, beraber çalıştığım oyuncu arkadaşlarım, ekibim ve Med Yapım'a çalıştığım süre boyunca verdikleri destek için teşekkür ederim. Hiçbir sorun ya da mutsuzluk olmadığını, sadece hikayemin artık diziye bir katkısı olmayacağından ötürü bu kararı aldığımızı belirtmek isterim. Bütün Acil Aşk Aranıyor ekibine teşekkürlerimle” diye yazdı.

İlker İnanoğlu ise ayrılığını “Sevgili dostlar. Normalde bu şekil açıklamalar yapmayı sevmeyen biriyim ama sizin eğlence olarak seyrettiğiniz diziler bizim hayatımızı kazandığımız, ailemizi geçindirdiğimiz işimiz. Bu yüzden neden girdiniz neden çıkıyorsunuz diziden derken bu bizim için bir keyif işi olmadığını unutmayın. Bir sebebi muhakkak vardır. Sevgiler.” diyerek açıkladı.

ROJDA DEMİRER KİMDİR?

1979 Ankara doğumlu olan Rojda Demirer sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanmış ve radyo tiyatrosu yapmaya başlamıştır. Bunu daha sonra TRT' de çocuk dizileri, program sunuculukları ve film, dizi ve çizgi film dublajları takip etmiştir. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümüne girmiştir. Melekler Korusun, Sevgili Dünürüm, Geniş Aile gibi birçok dizide oynamıştır.

İLKER İNANOĞLU KİMDİR?

1965 İstanbul doğumlu olan İlker İnanoğlu, sinema ve dizi oyuncusudur. Yönetmen Türker İnanoğlu ve oyuncu Filiz Akın’ın oğludur. Sinemadaki ilk önemli rolünü Türker İnanoğlu’nun "Yumurcak" filminde oynamıştır. Ayrıca İlker İnanoğlu Antalya Film Festivali'nde En İyi Çocuk Oyuncu ödülünü aldı. Doktorlar, Arka Sokaklar, Hayat Yolunda gibi dizilerde oynamıştır.