Rusları suçlayan Hadise'nin falında derece yok

Rusları suçlayan Hadise'nin falında derece yok
Rusları suçlayan Hadise'nin falında derece yok
Eurovision finali öncesi açıklamalarda bulunan Hadise, 'Sanırım beni boykot ediyorlar' dedi ve provalarda ışık ve ses konusunda sorunlar yaşadığını söyledi


MOSKOVA - Eurovision şarkı yarışması için Moskova'da bulunan Hadise, provalarda aksaklıklar olduğunu dile getirdi.
Yedigün'ün talihlileri ile Moskova'da buluşan Hadise, basın mensuplarının sorularını cevaplarken, provaların genelde kötü geçtiğini, şarkı söylerken hoparlörün iki kere arıza yaptığını, provanın sonunda da ışıkların söndüğünü söyledi.
Türkiye'yi yarışmada temsil edecek Hadise, "Beni boykot ediyorlar galiba. Geldiğimizden bugüne kadar seste sorun vardı. Daha sonra kamera beni yakın plan çekmedi. Defalarca yöneticilere sahnede kırmızı ışığın çok şiddetli olduğunu anlattık. Buna rağmen bizi ciddiye almadılar. Zaten bir kez yöneticiyi değiştirdiler. Diğer ülkeler de memnun değil. İnşallah yarın çok iyi geçer" diye konuştu.
Azerbaycan televizyonunun sorusu üzerine de Hadise, Azerbaycan ve Türkiye'nin iki değişik şarkı ve koreografiyle yarışmaya katıldıklarını, Azerbaycan'a başarılar dilediklerini söyledi.  Hayranları ile bir araya geldiği buluşmada Hadise'ye çiçek ve nazar boncuğu hediye edildi.

 

 

FALCININ TAHMİNİ İYİ DEĞİL

 

 

Hadise'nin tarot falı iyi çıkmadı! Rus falcı Irina Kvirkelia Hadise'nin Eurovision şansını değerlendirdi. Falcıya göre Hadise'nin önünde biri erkek, biri kadın en az iki kişi olacak. Kvirkelia, Hadise'nin 5 ile 7 arasında bir sıraya yerleşeceği tahmininde bulundu. (Yaşam Servisi)