Sabiha Gökçen'in çevresinde delil aranıyor

Sabiha Gökçen'in çevresinde delil aranıyor
Sabiha Gökçen'in çevresinde delil aranıyor
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda dün gece yaşanan patlamanın ardından havalimanı çevresinde polis geniş kapsamlı arama yapıyor.

İSTANBUL - Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bir kadın temizlik işçisinin ölümü bir kadın temizlik görevlisinin de yaralanmasıyla sonuçlanan patlamanın ardından havalimanı çevresinde polis geniş kapsamlı arama yapıyor.

Onlarca polis havalimanı çevresindeki boş arazilere dağılarak inceleme yaptı. Polis, arazinin bazı bölümlerine güvenlik şerdi çekerek delil arıyor.

 
Havalimanı çevresindeki ormanlık arazide de arama çalışması yapıldı...


 
ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SIKI GÜVENLİK
 
Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bir kişinin hayatını kaybettiği bir kişinin de yaralandığı olay sonrası Atatürk Havalimanı’nın giriş noktalarında ki aramalarda sıklaştırıldı.
 
Güvenliğin üst düzey uygulandığı İstanbul Atatürk Havalimanı’nda da polis güvenlik önlemlerini artırırken yol kontrol noktasında durdurulan araçlarda ve şoförlerin üzerinde aramalar da daha detaylı yapılıyor.
 
Polis bir arama esnasında aracın bagajında bulduğu baltaya el koydu. Polis ekipleri  avuç içi bilgisayarlarla (PDA) kimlik bilgilerini girerek  GBT (Genel Bilgi Toplama) kontrolü yapıyor. (DHA)