Şafak Sezer ünlüleri birbirine mi düşürdü?

Şafak Sezer ünlüleri birbirine mi düşürdü?
Şafak Sezer ünlüleri birbirine mi düşürdü?
Müjdat Gezen ve Tamer Karadağlı'nın Twitter üzerinden Şafak Sezer'in 'özrü' ile ilgili polemiğe girdiği iddia edilmişti. Ancak bu iddianın gerçek olmadığı, Twitter'da yapılan paylaşımların sanatçıların sahte hesapları tarafından gerçekleştirildiği kısa süre içerisinde ortaya çıktı.

Şafak Sezer'in 'Başbakan'dan özür dileyip elini öptü' iddialarının ardından usta oyuncu Müjdat Gezen'in Twitter sayfasına "Şafak Sezer'in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino" yazdığı iddia edildi. hurriyet.com.tr'ye konuşan Müjdat Gezen "Benim sosyal medyada hesabım yok. O sözü de ben söylemedim" dedi. Yapılan iddialar üzerine açıklama yapan Tamer Karadağlı ise; "Amerika'dan yeni döndüm, sosyal medyada tek bir hesabım dahi yoktur. Adıma yaratılan hesap sahtedir, konu ile ilgili olarak sayın Müjdat Gezen'i de hemen aradım ve konuştuk. Olay bilgim dışındadır. Dava açacağım." dedi.

Şafak Sezer'den Başbakan'a Gezi özrü!

'YALAPAÇİNO', 'DARBEKATÖR'E KARŞI!

Müjdat Gezen kişisel Twitter hesabından, "Şafak Sezer'in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino" diye bir paylaşımda bulunarak, Sezer'in Başbakan'dan 'Gezi Parkı' eylemleri için özür dilemesi ve elini öpmeye çalışmasını eleştirdiği iddia ediliyordu. Bunun üzerine Gezen'e yanıt verdiği öne sürülen  ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ise, "Şafak Sezer'in filmine bulduğunuz isimden memnunuz. Sizden de bekliyoruz 'DARBEkatör Baryam' isminde." diyerek Müjdat Gezen'in "Gırgıriye" filmindeki "darbukatör Bayram" karakterine gönderme yaptığı sanılmıştı.

Şafak Sezer Twitter'dan patladı: 'Delirttiniz beni'


Müjdat Gezen adıyla paylaşımlarda bulunan Twitter kullanıcısı ise, attığı muhalif tweet'ler ile dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Başbakan'ın söylediği, "Alevilik Hz Ali'yi sevmekse ben dört dörtlük bir Aleviyim" sözüne de atıfta bulunarak "Ben sana Alevi olamazsın demedim adam olmazsın dedim" yazmıştı. 

İddialara doğrultusunda hurriyet.com.tr'ye konuşan Müjdat Gezen, "Benim sosyal medyada hesabım yok. O sözü de ben söylemedim" dedi.  Ancak ikilinin sahte hesaplarından yazılanlar takipçileri tarafından yüzlerce kez paylaşıldı. Tüm bu gelişmeler ışığında, Şafak Sezer'in özrünün sanat ve siyaset camiası üzerinde bir süre daha yankılanacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Şafak Sezer'in ayrıca, Twitter hesabından "Delirttiniz lannnnnn beniiiiii" diyerek yaptığı dün akşamki paylaşım ise hala sosyal paylaşım sitelerinin gündemini oluşturmaya devam ediyor.

Yapılan iddialar üzerine Medyatava'ya açıklama yapan Tamer Karadağlı ise; "Amerika'dan yeni döndüm, sosyal medyada tek bir hesabım dahi yoktur. Adıma yaratılan hesap sahtedir, konu ile ilgili olarak sayın Müjdat Gezen'i de hemen aradım ve konuştuk. Olay bilgim dışındadır. Dava açacağım." dedi.

İşte ünlü sanatçıların Twitter'daki sahte hesaplarından paylaşılan ve sosyal medyada olay yaratan o tweet'ler.