Şafak Sezer ünlüleri birbirine mi düşürdü?

Şafak Sezer ünlüleri birbirine mi düşürdü?
Şafak Sezer ünlüleri birbirine mi düşürdü?
Müjdat Gezen ve Tamer Karadağlı'nın Twitter üzerinden Şafak Sezer'in 'özrü' ile ilgili polemiğe girdiği iddia edilmişti. Ancak bu iddianın gerçek olmadığı, Twitter'da yapılan paylaşımların sanatçıların sahte hesapları tarafından gerçekleştirildiği kısa süre içerisinde ortaya çıktı.

Şafak Sezer'in 'Başbakan'dan özür dileyip elini öptü' iddialarının ardından usta oyuncu Müjdat Gezen'in Twitter sayfasına "Şafak Sezer'in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino" yazdığı iddia edildi. hurriyet.com.tr'ye konuşan Müjdat Gezen "Benim sosyal medyada hesabım yok. O sözü de ben söylemedim" dedi. Yapılan iddialar üzerine açıklama yapan Tamer Karadağlı ise; "Amerika'dan yeni döndüm, sosyal medyada tek bir hesabım dahi yoktur. Adıma yaratılan hesap sahtedir, konu ile ilgili olarak sayın Müjdat Gezen'i de hemen aradım ve konuştuk. Olay bilgim dışındadır. Dava açacağım." dedi.

Şafak Sezer'den Başbakan'a Gezi özrü!

'YALAPAÇİNO', 'DARBEKATÖR'E KARŞI!

Müjdat Gezen kişisel Twitter hesabından, "Şafak Sezer'in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino" diye bir paylaşımda bulunarak, Sezer'in Başbakan'dan 'Gezi Parkı' eylemleri için özür dilemesi ve elini öpmeye çalışmasını eleştirdiği iddia ediliyordu. Bunun üzerine Gezen'e yanıt verdiği öne sürülen  ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ise, "Şafak Sezer'in filmine bulduğunuz isimden memnunuz. Sizden de bekliyoruz 'DARBEkatör Baryam' isminde." diyerek Müjdat Gezen'in "Gırgıriye" filmindeki "darbukatör Bayram" karakterine gönderme yaptığı sanılmıştı.

Şafak Sezer Twitter'dan patladı: 'Delirttiniz beni'


Müjdat Gezen adıyla paylaşımlarda bulunan Twitter kullanıcısı ise, attığı muhalif tweet'ler ile dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Başbakan'ın söylediği, "Alevilik Hz Ali'yi sevmekse ben dört dörtlük bir Aleviyim" sözüne de atıfta bulunarak "Ben sana Alevi olamazsın demedim adam olmazsın dedim" yazmıştı. 

İddialara doğrultusunda hurriyet.com.tr'ye konuşan Müjdat Gezen, "Benim sosyal medyada hesabım yok. O sözü de ben söylemedim" dedi.  Ancak ikilinin sahte hesaplarından yazılanlar takipçileri tarafından yüzlerce kez paylaşıldı. Tüm bu gelişmeler ışığında, Şafak Sezer'in özrünün sanat ve siyaset camiası üzerinde bir süre daha yankılanacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Şafak Sezer'in ayrıca, Twitter hesabından "Delirttiniz lannnnnn beniiiiii" diyerek yaptığı dün akşamki paylaşım ise hala sosyal paylaşım sitelerinin gündemini oluşturmaya devam ediyor.

Yapılan iddialar üzerine Medyatava'ya açıklama yapan Tamer Karadağlı ise; "Amerika'dan yeni döndüm, sosyal medyada tek bir hesabım dahi yoktur. Adıma yaratılan hesap sahtedir, konu ile ilgili olarak sayın Müjdat Gezen'i de hemen aradım ve konuştuk. Olay bilgim dışındadır. Dava açacağım." dedi.

İşte ünlü sanatçıların Twitter'daki sahte hesaplarından paylaşılan ve sosyal medyada olay yaratan o tweet'ler.


  http://www.radikal.com.tr/1143038114303813

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  artık bitti - likapa

  sizin fikriyatınızda olmayan herkes yalaka el öpen di mi? savunduğunuz adam da müjdat gezen.üstelik yorumda usta oyuncu diye lanse ediliyor.her tarafı usta olsa nolcak.al müjdat gezeni vur levent kırca ya.bunlar milletin sırtından meşhur olup parayı bulup millete küfreden tipler.artık maskeler düştü kel göründü.siz alın onlar ve onlar gibi olanları baştacı yapın ama artık millet onlara pirim vermez ve vermeyecek.

  HEDEF ŞAŞTI - meltem kılınç

  Hali hazır da Müjdat Gezen'in yaptığı işler ve çektiği filmler ortadayken Darbukatör sıfatı ne kadar yersiz olmuş!Kim kime kapak yapmış bu da olası saçmalıklardan birisi!Asıl anlayamadığım ne aslında biri bir şey yapıyor eleştir elbet ama bunu adabıyla yap hele ki Müjdat Gezen benim resmi bir hesabım yok derken bile bu kadar eleştiri almış!Tamer Karadağlı'nın da Müjdat Gezen'in de kim olduğu o kadar açık ki!Gündem oluşturmak,el öpmeye sıraya girenler sağdan lütfen!

  Çocuklar Duymasın! - X120

  Cahil vatandaşın AKP karşıtlığını, darbe sevdası zannetmesini anlarım da, Tamer Karadağlı gibi sözümona tiyatrocu, okumuş-yazmış, gezmiş-görmüş bir ademoğlunun bu yaklaşımını anlamadım. Arkadaş sizin kafanızda nasıl kalıplar var? Hükümetin politikalarından memnun olmamayı neden ısrarla vatan hainliği, din düşmanlığı, darbe sevdası gibi algılıyorsunuz? Koskoca, ünlü münlü adamlarsınız. Azıcık okuyun, öğrenin neden gerçek bir entelektüel, her zaman muhalif olmak zorundadır? Bir düşünün bakalım uygarlık tarihindeki her adım el öperek mi yoksa duvarları yıkarak mı atılmıştır?

  Karadağlı Çakma mı? - duzgun58

  Gerçekten vatandaş olarak ürperiyoruz. Sanatçılar halkın gözü, kulağı,tercümanı, görmediklerini gören, duymadıklarını duyan, hep bir adım ilerde ve muhalif; insan haklarından demokrasiden yana...Müjdat gezen hiç çakma ve darbeci olmadı... 12 Eylül sürecinde yaşanan hak ihlaleri, yargısız infazlar, imha ve inkarın yaşandığı koyu faşizm döneminde sembolik olarak barış mayası çalan bir sanatçı... Siz karadağlı hangi toplumsal mücadelenin içinde oldunuz? Sizlerden korkuyoruz. Eli kanda olanların değirmenine su taşımaktan ne zaman vaz geçeceksiniz. Öğrenmek istiyor muyuz? Hayır...hayır...hayır.

  Habercilik - ohabey

  Madem twitter hesabinin sahte oldugunu tespit etmissiniz neden hala basligi ve gorselleri guncellemiyorsunuz? Herkes her haberin tamamini okumuyor.

  Tek bildikleri... - serseriser

  Başbakan'a ağzını açtınmı darbeci oluyorsun... Zeka ve yaratıcılık olmayınca getirilecek tek eleştiri budur... İşte size sınırlı zekanın sınırsız eleştirisi... Darbeci, darbeci, darbeci, darbeci, darbeci, darbeci, darbeci... Kopyala yapıştır... Sonsuza dek darbeci... Peki, biz darbeci olalım, siz de millete caddelerde, sokak aralarında zulmeden Tanrı'nıza secde edin... Tayyip kabul etsin... Amin!...

  geziciler - aharasa

  gezicilerle darbecilerin bir alakası yoktur. geziciler pres makinelerine ve toplum mühendislerine karşıdır. yıkama yağlama ise üzerinde düşünülecek bir alan değildir.