Şafak Sezer'den Başbakan'a Gezi özrü!

Şafak Sezer'den Başbakan'a Gezi özrü!
Şafak Sezer'den Başbakan'a Gezi özrü!
Gezi Parkı eylemlerine destek veren Şafak Sezer, iftar yemeğinde Başbakan Erdoğan'dan özür dileyerek elini öpmek istedi.

Gezi Parkı protestolarının ilk günlerinde eylemcilere verdiği destekle dikkat çeken sinema ve dizi oyuncusu Şafak Sezer, dün akşam AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın iftarına katıldı ve adeta günah çıkardı. Sezer, masasına gittiği Başbakan Erdoğan 'dan özür dileyip elini öpmek istedi. 5 dakika süren sohbete Sezer'in oyuncu arkadaşları ile Emine Erdoğan da dahil oldu. 

Gezi Parkı protestolarının ilk günlerinde sosyal paylaşım sitesi Twitler üzerinden eylemcilere destek mesajları atan Sezer'in, dün katıldığı iftarda 'yaptıklarından pişman olduğunu' belirterek Başbakan Erdoğan'dan özür dilediği öğrenildi.


ELİNİ ÖPMEYE ÇALIŞTI
Kolpaçino film serisindeki oyuncu arkadaşlarıyla iftar masasına gelen Şafak Sezer'in, tokalaşma esnasında Erdoğan'ın elini öpmeye kalkışması dikkatlerden kaçmazken, Emine Erdoğan'ın da dahil olduğu koyu sohbet yaklaşık 5 dakika sürdü.


BARBAROS'U TRAFİĞE KAPATMIŞTI
Gezi Parkı eylemleri sürecinde aktif rol alan ve Şafak Sezer, 31 Mayıs gecesi meydana gelen olaylarda Barbaros Bulvarı'nda yönlendirdiği grupla yolu trafiğe kapatmış ve sosyal medyada kahraman ilan edilmişti.

Ünlü oyuncu çıkan haberlerin ardından twitter sayfasından bu mesajı paylaştı:

Bir insanı sevmek döneklikse
Ben Başbakanımı seviyorum
Ne Ak Parti'den anlarım
Ne de siyasetten ...
Kişileri sevmek emek ister

Twitter'da Şafak Sezer'e gösterilen tepkiler üzerine ünlü oyuncu şunları yazdı;

Ne güzel ne güzel.
En büyük faşizm.
Bu sayfaya yapılandır.
Bir yere gideceksem sizden mi izin alacağım.
Laf taşeronları


  http://www.radikal.com.tr/1142867114286731

  YORUMLAR
  (31 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bazıları yanar döner sever - Cigdem_A

  Takiyenin kralı Başbakan'ın bence bir insanda dikkat ettiği temel özellik dediklerini yutabilecek boğazı ve tükürdüğünü yaladığında bulanmayacak midesinin olup olmadığıdır. Her gün değişebilen söylemlere tereddütsüz ve hızlıca uyum sağlamak için gerekli özellikteki bu tarz adamlar ilk günden beridir başbakana sevdalılardan daha gözde bu sıralar. O bu değilde bahsi geçen kişi Şafak Sezer ne bekliyoruz ki? Şahsen ayağını öpse yine de şaşırmayacağım bir tipleme.

  Oy Sıçraması. - Clear

  Başta CHP olmak üzere sokaklardan umut bekleyip züğürt tesellisi yapanlar "Gezi parkı,AKP oylarını azaltmış" derken,daha önceki Cumhuriyet Mitingleri'ni örnekleyip,"tam tersine AKP oylarını %60'ın da üzerine çıkarmıştır" dediğimde,tepkileri üzerime çekmiştim.Hele hele "tıpkı Cumhuriyet Mitingleri'ne katılanların küçümsenmeyecek bir kısmı oyunu AKP'ye verdiği gibi,Gezi Parkı katılımcılarının da belirgin bir kısmı aynısını yapacak" dediğimde ortalık toz duman olmuştu.Ne kadar haklı olduğumu seçimlerde görürsünüz demiştim ama galiba buna gerek kalmadı.İşaretleri, 7 ay önceden sinyal vermeye başladı bile...Demek ki artık sendikacı zihniyetiyle sokaklardan oy toplanmıyormuş.

  Pardon - alkim13

  Komedyenler zeki olmuyor muydu ?

  Gecmis olsun - tunc2013

  Arkadaşlar duygularinizi anliyorum, kendinizi kandırılmıs hissediyorsunuz cok dogal.Gecmis olsun!. ''Ben bunu soylemistim'' demekten nefret ediyorum ama soylemistim burada;) burada yazmiştik Yakinda Ihsan hocadan bir acilim gelirse şaşmayın ya da şoke olmayın kendinizi ona gore ayarlayın bir daha ki Gezi de de Nasrettin Hocanin bu durumlara uygun dusen fikrasını hatirlayın derim. Hadi Allah iyiliginizi versin.

  nurlu yüzü görünce gerçeği anladı galiba. - demlicay2011

  adnan şenses gibi sende mi benzin istasyonu açacan garibim. ne bu telaş.

  Komedi - osmano

  İlk defa gülerken düşündürdün Şezer.

  Bence - nedesemboş

  Şafak Sezer Başbakandan özür dilemedi, Para ve Güç'ten özür diledi...