Şafak Sezer'in ablası: O fırıldak!

Şafak Sezer'in ablası: O fırıldak!
Şafak Sezer'in ablası: O fırıldak!
Gezi olaylarında sokağa çıkan daha sonra bundan dolayı Başbakan'dan özür dileyen Şafak Sezer'e en büyük eleştiri ablasından geldi

Gezi Parkı eylemlerine katılan ve ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın düzenlediği iftar yemeğinde Başbakan'dan özür dileyerek elini öpmek istemesiyle tepki çeken Şafak Sezer'e ablasından sert sözler geldi. Ulusal Kanal'a oyuncunun ablası Gönül Akpınar, "Benim öyle bir kardeşim yok. Ben çapulcuyum, o fırıldak. Ben artık Memet Ali Alabora'nın, Ethem Sarısülük'ün ablasıyım" dedi.

Şafak Sezer'den Başbakan'a Gezi özrü!

Şafak Sezer Twitter'dan patladı: 'Delirttiniz beni'

Şafak Sezer: Alabora dünyanın en korkak adamı

Yiğit Bulut'la Şafak Sezer, Erdoğan'ın iftarında buluştu

Şafak Sezer Twitter'da kendi kendini mi hack'ledi?

 


  http://www.radikal.com.tr/114534411453446

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hayırlı bayramlar - serdengectiali

  Bayram günü böyle bir haberi okumaktan büyük üzüntü duydum, aileleri bile parçalayarak ayrıştırıyorlar. Fırıldak rüzgarsız dönmez..

  Ne aci - Ayse Sule

  Bakmayin siz o her dusunceden her inanctan insanin ortak direnciydi safsatalarina. Gezi olaylari bize aslinda biz diye birsey olmadigini gosterdi. Bu bile yeterince kanaticiyken, simdi de aile kurumunun aslinda ne kadar da kaygan bir zeminde oldugunu gorduk. Insan kardesine kizabilir; ama bunu kameralar onunde, ustelik de hakaret edip nispet yaparak gostermez ki. Artik onun degil de falancanin ablasiyim demek de neyin nesi yahu? Ablaliktan anladigi buysa, zaten olmasin kimseye abla mabla.

  BIREYSEL REKLAM YAPMASINI COK IYI BILEN AILE - Equalizer001

  Daha dun kardesine sarilarak kardesimsin (!) diye duygu somurusu yapan Abla Gonul Akpinar, kardesinin kendisi gibi capulcu olmadigini ileri surerek ben artik eylemlere katilip olen capulcularin ablasiyim, Safak Sezerin degil. O artik bir firildaktir diyerek kendi reklamini yapmis. Galiba bu aile bireysel reklam yapmasini cok iyi biliyor.

  SOV - SHOW - iris78

  akp böyle sovlari cok sever , cok yapar. Yazik kardesini harcadilar, ama onun hayati hep sov degilmiydi?

  Ellerinden öperim - Pe@ce

  Helal olsun; bir kardeşini kaybedersin, ama sonuna kadar biz direnenlerin ablası olacaksın. Ellerinden öperim.

  ne demeli ? - Bartu Han

  ben birşey demiyorum. benden yaşça büyük olduğu öncelikle insan olduğu için saygı duyuyorum fakat ne 'bakın bunu da diyen ablası. pes' diyor ne de 'yaşa çapulcu' diye iki açıdan destek mesajı yazıyorum. halka halka havale ediyorda yılllardır ne görüyoruz ya hu ? Allaha havale edince de laf erdoğan'a çıkıyor. bak yine şaşırdım !