Salsa partisinde feci ölüm

Salsa partisinde feci ölüm
Salsa partisinde feci ölüm

Keshia Handa (ortada)

İstanbul'a tatile gelen Yeni Zelandalı Keshia Handa isimli turist, katıldığı salsa partisi sonrasında otelin teras katında bulunan asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybetti.

RADİKAL - Geçtiğimiz hafta 2 arkadaşıyla birlikte Avustralya'dan İstanbul 'a tatile gelen 31 yaşındaki Keshia Handa, arkadaşlarıyla birlikte Beyoğlu'nda Büyük Londra Oteli'ne yerleşti. Emniyet yetkililerinden edinilen bilgiye göre, cumartesi akşamı otelin terasında düzenlenen salsa partisine 3 genç kız da katıldı. Gece yarısı Keshia Handa, henüz belirlenemeyen bir sebepten otel ile yan bina arasındaki üzeri mazgalla kapatılan asansör boşluğuna düştü. Olay yerine gelen ekipler Handa'nın hayatını kaybettiğini belirledi. Genç kadının cansız bedeni Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

ADLİ TIP KURUMU'NDA İŞLEMLERİ TAMAMLANDI

Handa'nın Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemleri bu sabah saatlerinde tamamlandı. Keshia Handa'nın yakınları ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği yetkilileri Adli Tıp Kurumu'na geldi. Adli Tıp Kurumu'nda gerekli işlemleri tamamlayan aile ve yetkililer uçak saati beklediği için cenazeyi almadan ayrıldı. Öte yandan, Büyükelçilik yetkilileri ve aile olayla ilgili olarak basına bilgi vermedi.

O PARTİ KAMERADA

Bu arada söz konusu partiden görüntüler de ortaya çıktı. Otelin terasındaki partide gençlerin eğlendiği görülüyor. (Çağatay KENARLI-Mustafa ÖZDABAK-Zeki GÜNAL-Gülseli KENARLI-İdris TİFTİKCİ/İSTANBUL/DHA)