Şalvarından beyaz toz dökülen kadın çete çökertti!

Şalvarından beyaz toz dökülen kadın çete çökertti!
Şalvarından beyaz toz dökülen kadın çete çökertti!

Antalya?da şüphe üzerine aranan kadının şalvarında 190 paket eroin bulundu. Şebekenin okul ve eğlence yerlerinde eroin sattığı anlaşıldı. Fotoğraf: HüSEYiN KANBER / aa

Günün şaşkını
ANTALYA - Devriye gezen polis, yolda yürüyen bir kadının şalvarından dökülen beyaz tozdan uyuşturucu şebekesine ulaştı! Antalya’nın Yeşildere Mahallesi’nde devriye gezen motosikletli polis ekipleri, caddede yürüyen bir kadının şalvarından yola beyaz  toz döküldüğünü gördü. Ekipler Ş.P. adlı kadını durdurdu ve olay yerine kadın polis memuru getirildi. Kadın polis memurunun yaptığı üst aramasında, şüpheli kadının şalvarının iç kısmına dikilmiş özel ceplerde 190 paket eroin maddesi bulundu.
Ş.P’nin verdiği bilgiler doğrultusunda operasyon başlatan polis, uyuşturucu maddeyi temin ettikleri belirlenen M.P, Ü.P. ve A.A’yı yakaladı. Zanlıların kaldıkları yerde yapılan aramada da yarım kilo eroin maddesi bulundu.
Zanlıların şebeke halinde çalıştıklarını belirleyen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro Amirliği ekipleri, şebekenin eğlence merkezleri ve okul önlerindeki satıcıları aracılığıyla uyuşturucuyu sattıklarını belirledi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.” (aa)