Şamil Tayyar'dan Demirel için tartışma yaratan tweet

Şamil Tayyar'dan Demirel için tartışma yaratan tweet
Şamil Tayyar'dan Demirel için tartışma yaratan tweet
AKP'li Şamil Tayyar'ın, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefatı ile ilgili attığı tweet, sosyal medyada tartışma konusu oldu.

RADİKAL-Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Twitter 'dan Süleyman Demirel'in vefatıyla ilgili tweet attı. Tayyar, "Yedi defa gitti sekizincisinde gelemedi #SüleymanDemirel" diye yazdı. Sosyal medyada çok konuşulan sözler tepki çekti.

 


  http://www.radikal.com.tr/138096513809653

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Rahmetli Demirel.......Şamil........Balçovalı - user928332

  Rahmetli Demirel, barajlar kralı olarak hep hatırlanacak.Ülkemize sayısız hizmetler yaptı. Allah gani gani rahmet eylesin.Işıklar içinde yatsın.Sen bu ülke için o'na bu'na yağcılıktan başka ne yaptın.?

  sallamayın bunları fazla! - zebda

  ya allah aşkına şamil tayyar kimdir ya? twit atsa ne olur atmasa ne olur ? bunlar dinlenecek değerli bir şahıs veya iyi bir devlet adamı deği kil..seviyeli bir siyasetçi değil ki adam gibi iki cümle kursun..tipik kalitesiz, eksik ve formasyonsuz bir akpli..bunların her dediğini ciddiye almayın! bugun var yarın yoklar!

  "ORASI" - Ali Karatay

  Haklı, her gidişin dönüşü olabilir, ama "oraya" gidişin olmaz. Ama "orası" ile ilgili bir gerçeği daha kendisini hatırlatmak isterim: Doldurduğunuz küpleri oraya taşıyamayacaksınız, ve varsa "orası", Berkin'ler, İsmail'ler, Abdocan'lar sizi bekliyor, en az Deniz'lerin Sülo'yu beklediği kadar sabırsızlıkla hem de!