Şamil Tayyar'dan 'fotoşoplu' Kılıçdaroğlu!

Şamil Tayyar'dan 'fotoşoplu' Kılıçdaroğlu!
Şamil Tayyar'dan 'fotoşoplu' Kılıçdaroğlu!
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun montajlanan bir fotoğrafını Twitter'dan yayınladı.

GAZİANTEP - Şamil Tayyar, Twitter hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun fotoşopla başına takke takılan, ülkücü bıyığı yerleştirilen ve yaka kısmında Amerika Birleşik Devletleri'nin bayrağının bulunduğu fotoğrafını yayınladı. Twitter'daki 'samiltayyar27' hesabından fotoğrafı yayınlayan Şamil Tayyar, fotoğrafı şu mesajla yayınladı:

"Hoşgörünüze sığınıp biraz da gülelim:))))))))"

Takipçileri ise yapılan tweete olumlu ve olumsuz yorumlar yazdı. (Ahmet Hamdi ÇİÇEK/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/1167837116783722

  YORUMLAR
  (22 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ZOR BİR ŞEYMİ BAŞBAKANA BU ŞEKİLDE TAKKE GİYDİRMEK? - c. uyan

  Hiç fotoşopla uğraşmaya gerek yok. Zaten devamlı takkeli olan Erbakan'ın dizleri dibinde değilmiydi Başbakan? Ve ülkücü bıyıklarıyla onlara benzetilmek istenen Kılıçdaroğlu yerine az mı ülkücü veya MHP kökenli bakanlar ve milletvekilleri var?

  Gercekten espri yapmak istediginizde... - Turk

  Espri yapmak mi istediniz? Gulelim diye? Kendi resminizle, kendinizle dalga gececeksiniz. Gercekten. Yucelik budur. Ince espri anlayisi budur. Kendine guven budur. *** Ben inaniyorum; Kemal bey'e danissaydiniz; bu veya benzeri bir fotografi kendisi bile yayinlardi. "Benim icin Samil bey boyle dusunuyormus, siz ne dersiniz?" derdi.

  ona ne şüphe, - guvent

  fotoşop işlerini sayın tayyarın gayet iyi yaptığı açık ve ortada...

  biraz mı? - haciwhat

  şamil bey'e sormak lazım: "neden mizah?" (buraya smiley olacaktı gülmekten soğuduğum için iki nokta üst üste ile kapa parantezi yan yana getiremez oldum) neden "hoşgörünüze sığınarak": "çünkü öyle güldürücü bi şey paylaşacam ki gülmekten olacak şeylerden ben mesul değilim" demek istiyor.. mizah dergileri bu hafta çıkmasa da olur, karikatüristler tatile çıksın, mizah ile alakalı herkes kepenk kapatsın, maalesef hoşgörümüzün kurbanı olduk, yıllarca insanoğlunun neden güldüğü araştırıldı ama şamil bey'in paylaşımından sonra araştırmalar neden gülmediğimiz üzerine yoğunlaşacak..

  sen espiriden ne anlarsın! - sulmenli

  sen kim espiri kim?..."şam'a iki saatde gireriz" demiştin...şimdi kafandaki "lideri" tasfir etmişsin vayy beee...şam-il-in-de çok komik olursun.tez ol. :))) ...

  Dürüst - msu

  Evet bu fotoğrafta ana sütü gibi ak, namuslu bir insan var. Hep "hodri meydan diyor" helal olsun. Hem sonra ne giydirseniz boş, çünkü yüzündeki masumiyet en ceberrut kötülüğü bile alt edebiliyor.

  DELI - Equalizer001

  Şamil Tayyar: ?Hoşgörünüze sığınıp biraz da gülelim:))))))))" Ben bu resimde gulunecek bir taraf goremedim. Aksine; bir insanin hem Turk Milliyetcisi hem Musluman hem de evrensel ozgurlukleri ve insan haklarini Anayasasinda baridiran ABD Vatandasi olabilecegini goruyorum. Ne demis atalarimiz? ?Kendi söylediğine gülene deli derler.?