Şampiyon köpeğe işeme davası!

Şampiyon köpeğe işeme davası!
Şampiyon köpeğe işeme davası!
Huy, davranış ve güzellik dallarında şampiyonlukları olan Bruno, 'otomobi tekerleğine işediği için' sahibinin başını belaya soktuYAŞAR ANTER

Bodrum Ortakent-Yahşi’de Turkuvaz Tatil Sitesi yönetim kurulundan Özer Barut, ‘köpeği lastiklerine işeyen ve bir çocuğu korkutan Mine Eryürek hakkında dava açtı. Komşularının villalarını imara aykırı olduğu için şikâyet eden Eryürek hakkında daha önce de çamaşırları hortumla ıslattığı için dava açılmıştı!
30 yıl Britanya’da çalıştıktan sonra sitede bir villa satın alan Eryürek’e göre yaşananlar yıldırma politikası: “Sitede 107 villadan 85’i imara aykırı. Kanunlara saygı gösterilmesini isteyince kötü oldum. Bruno kedilerle, çocuklarla oynayan, huy, davranış ve güzellikte dört birinciliği ve beş ikinciliği olan bir köpek. Amaçları beni siteden kovmak. Ama asla geri adım atmayacağım.”

‘Köpeğini saldırtıyor’
Davacı Özer Barut herhangi bir açıklama yapmadı. Site sakini Şeyda Saygan ise “Eryürek, villamda yapmak isteğim düzenlemeleri durdurdu. Çamaşırlarımı ıslatması da bardağı taşırdı. Villasını satın almak için dava açtım. Tapularımız kat mülkiyetli olduğu için komşumun villasını satın almaya hakkım var. Köpeği ise torunumu taciz etti. Köpeğini bize saldırtıyor, huzurumuzu kaçırıyor” dedi.