Şanlıurfa'da 40 ton sahte bal ele geçirildi

Şanlıurfa'da 40 ton sahte bal ele geçirildi
Şanlıurfa'da 40 ton sahte bal ele geçirildi
Şanlıurfa'da, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile polis ekiplerinin ortaklaşa operasyonunda bir depoda piyasaya sürülmek istenen 40 ton sahte bal ele geçirildi

ŞANLIURFA - Şanlıurfa’da, polis ihbar hattını arayan bazı vatandaşlar Sırrın Mahallesi’nde daha önce güzellik salonu olarak hizmet veren ve bir süre önce kapatılarak depoya dönüştürülen işyerinde sahte bal bulunduğunu söyledi. Harekete geçen polisler, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ihbar edilen depoya baskın düzenledi. Baskında, depoda arama yapan ekipler piyasaya sürülmek üzere paketlenen 40 ton bal ele geçirdi. Çankırı’dan Şanlıurfa’ya getirildiği ve piyasaya sürülmeye hazırlandığı ileri sürülen ballara el konularak Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü depolarına götürüldü. Baskın sırasında depoda bulunan Emre Y. isimli kişi de polis tarafından gözaltına alındı.(dha/Ali Leylak-Ömer Şulul)


  ETİKETLER:

  Şanlıurfa

  ,

  Tarım

  ,

  gıda

  ,

  baskın

  ,

  hizmet

  http://www.radikal.com.tr/112067511206752

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şanlıurfa'da 40 ton sahte bal hk. - fgemak

  Son günlerde mecliste yasalaştırılan terörün finans kaynakları hakkındaki kanunda belirtilen mal varlıklarının dondurulması hükmünün her türlü kaçakçılık ve gıda sahteciliği yapan firma ve şahıslara da uygulanması bu işlerin önüne geçilmesinde etkili olacaktır.ancak bu işlerin esas failleri piyon olarak adına hiç bir mal varlığı bulunmayan kişileri kullanacaklarını sanıyoruz.bunun önüne geçilmesi isabetli olacaktır diye düşünyoruz.

  tv da reklamları yapılan ballar sahte değilmi? - abidinroj

  Her gün tv kanallarında ,reklamlarını izlediğimiz ballar sahte değilmi?niçin kontrol edilmiyor?8 kg 100 tl.bu şüphe uyandırmazmı?