Şans meleği Ali beyi bir terk etti pir terk etti

Kumarda 5 bin YTL kaybeden Ali Tuncel, öfkeyle bindiği otomobiliyle park halindeki bir araca çarptı. Kaçmak isterken peşine polis ve jandarma düşünce panikle evine gidip ailesini üç saat rehin tuttu.

BURDUR - Kumarda 5 bin YTL kaybeden Ali Tuncel, öfkeyle bindiği otomobiliyle park halindeki bir araca çarptı. Kaçmak isterken peşine polis ve jandarma düşünce panikle evine gidip ailesini üç saat rehin tuttu. Daha sonra rastgele ateş açarak evden kaçtı. Bu sırada bir polisi yaralayan Tuncel, ormanlık arazide oğlunu da bırakıp izini kaybettirdi.
Bucak ilçesinin merkezinde, üst katında kumar oynanan bir kahvede önceki gün kumar oynayıp 5 bin YTL kaybeden 34 yaşındaki nakliyeci Ali Tuncel, otomobiliyle Cumhuriyet Caddesi'nde park halindeki başka bir araca çarpıp kaçtı.
Peşine polis ve jandarma takıldı. Saat 23.00 sıralarında evine girip, evdeki av tüfeğiyle 33 yaşındaki eşi Selma Tuncel ile 12 ve altı yaşlarındaki çocukları Ali ile Gamze'yi rehin aldı. Üç saat boyunca konuştuğu polislerin evin etrafından uzaklaşması koşuluyla ailesini bıraktı. Daha sonra evinin yakınındaki bir akrabasının otomobiline adaşı oğluyla binen Tuncel, takip edilmemek için rastgele ateş ederek uzaklaştı. Tüfekten çıkan saçmalarla bir polis memuru hafif yaralandı. Polisin takip ettiği Tuncel, Bucak'ın 30 kilometre dışında ormanlık alanda otomobili ve oğlunu bırakarak kaçtı.
Olaylar bununla da bitmedi. Tuncel'in evinin çevresinde önlem alan komiser Aytekin Özer ve polis memuru İbrahim Acar, kendilerini hırsız zanneden Tuncel'in komşusu Mustafa Erdoğan tarafından av tüfeğiyle vuruldu. Bacaklarından yaralanan Özer ve Acar, tedavi altına alınırken, Erdoğan gözaltına alındı.


    http://www.radikal.com.tr/7659847659840

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.