Sarai bıçaklanarak öldürülmüş

Sarai bıçaklanarak öldürülmüş
Sarai bıçaklanarak öldürülmüş
Sarayburnu surlarının dibinde bulunan kadın cesedinin kayıp ABD'li Sarai Sierra'ya ait olduğu öğrenildi. Bıçaklanarak öldürülen Sarai için yapılan soruşturmada 11 gözaltı var.

İSTANBUL - Sarayburnu’nda surların dibinde bulunan cesedin kayıp ABD vatandaşı Sarai Sierra'ya ait olduğu öğrenildi. 
21 Ocak tarihinde Beyoğlu’nda kaldığı evden çıktıktan sonra ortadan kaybolan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) vatandaşı Sarai Sierra (33)’nın cesedi Cankurtaran surlar mevkinde dehlizin içinde bulundu. Polisin ilk yaptığı inlemede Sierra’nın bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Cesedin üzerinde ABD'li Sarai Sierra'ya ait bir sürücü belgesi bulundu.
Olayla ilgili polisin incelemesi sürerken 11 şüphelinin gözaltına alındığı belirtiliyor.
İstanbul polisi bin kamera kaydını incelemiş ve genç kadının girdiği tüm sokaklar ve gezdiği alışveriş merkezleri saptanmıştı. (Haluk ATALAY-Süleyman KAYA/DHA)

   http://www.radikal.com.tr/111968111196815

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yazık - oremar30

  Bu olayı gerçekten lanetliyorum ve cok üzüldüğümü ifade etmek isterim.Ülkemizde binlerce kayıp insan bulunmaktadır ve medyamız 10 gündür ABDli kadını bulmak için günlerce yayın yaptı polisler günlerce derin calışmalar yaptı ve ABDli kadını bulmak için soruyorum yetkililere ülkemizde binlerce kayıp yakınımız var ve ABDli kadına gösterilen hassasiyet neden kendi kayıp binlerce insanımıza gösterilmiyor.Türkiyeli oldukları için mi illaki ABDli olmak gerekiyor böyle araştırılması için..ve tekrardan öldürülen kadın olayı lanetliyorum..

  müslüman bir ülke - kullaniciadlikisi

  muhafazakarlığınla övünebilirsin türkiyem. italyan geline yaptığın gibi eşine, kızına yaptığın gibi sierra yı da öldürdün. bravo sana müslüman türkiye.

  Yazık... - citizen

  Şimdi bu katil ya da katillere sorsanız ne ırkları ne de dinleri konusunda mangalda kül bırakmayan "evvelallah" çılardır mutlaka.

  2. pipba Bacca vakası - demirza

  Kesin öldürülmeden önce Pippa Bacca gibi tecavüze uğramıştır.

  Ne bekliyordunuz? - hayyam...

  Pippa bacca yı hatırladınız mı? Erkek eğemen dünyanın erkek eğemen yurdiyamızda kayıp bir kadının başına ne gelir ki başka... Lanet olsun!