Sare Davutoğlu'nun ziyaret edeceği evin önünde silahlı kişi gözaltına alındı

Sare Davutoğlu'nun ziyaret edeceği evin önünde silahlı kişi gözaltına alındı
Sare Davutoğlu'nun ziyaret edeceği evin önünde silahlı kişi gözaltına alındı
Afyonkarahisar'da annesinin adına yapılan Kuran Kursu'nun temel atma törenine katılmak için gelmesi beklenen Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun ziyaret edeceği akraba evinin önünde silahlı bir kişi gözaltına alındı.

AFYONKARAHİSAR - Dumlupınar Mahallesi, Karagözoğlu Sokak'taki Alimoğlu Apartmanı'na gelmesi beklenen Sare Davutoğlu için polis ekipleri güvenlik önlemi aldı. 155 Polis İmdat hattına gelen ihbar üzerine harekete geçen ekipler üzerinde tabanca bulunan bir kişiyi kovalamaya başladı.

Yakalanacağını anlayarak silahı bir apartmanın bodrum katındaki pencereye fırlatan şüpheli kaçmaya çalıştı. Kısa sürede gözaltına alınan ve adı açıklanmayan şüpheli emniyete götürüldü. El konulan silahın dolu ve bir merminin namluda olduğu öğrenildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Afyonkarahisar'ın İhsaniye İlçesi'ndeki Kuran Kursu'nun açılışına katılması beklenen Sare Davutoğlu'nun olayın ardından akrabalarının evine ziyarete gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

(Onur BAYRAM - Mustafa BAYER / DHA)


  http://www.radikal.com.tr/134290213429021

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Güzel Senaryo - user1071510

  Adamların 1-2 ay önce fautavni nin konuşmalarını deşifre ettik diye ortaya attıkları dökümanlarda Sümeyye ye süikast düzenlenecekti. Şimdi görüyoruz ki Sühe Ya kimliği açıklanmayan hayali bir karakter saldırı düzenlemek için bekliyor havası yaratmışlar. BRAVO