Sarı öfke: D-100 trafiğe kapandı

Sarı öfke: D-100 trafiğe kapandı
Sarı öfke: D-100 trafiğe kapandı
Taksi şoförleri, son bir haftada birçok taksi şoförünün gaspa uğramasına D-100 karayolunu trafiğe kapatarak tepki gösterdi.

İSTANBUL - Eylem saat 01.00 sıralarında D-100 karayolu Pendik köprüsü altında meydana geldi. Taksi şoförleri son 1 haftada Anadolu yakasının çeşitli semtlerinde gaspa uğrayan arkadaşlarının olduğunu belirterek, D-100 Karayolu Pendik köprüsü altına taksileriyle her iki yönü trafiğe kapattı. Yaklaşık bir saat süren eylem nedeniyle trafikte uzun kuyruklar oluştu. Taksi şoförleri slogan atarak yetkililerden yardım istedi. Olay yerine çok sayıda asayiş ve trafik polisleri gönderildi. Polis ekipleri taksicilere yolu açmaları için uyarılarda bulundu. Taksiciler yapılan basın açıklamasının ardından yolu trafiğe açtılar. ( Ramazan EĞRİ/DHA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Ramazan

  ,

  Anadolu

  ,

  Eylem

  http://www.radikal.com.tr/115293511529352

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sivil polisler neredeler - demlicay2011

  ornları sorun valilere. kim solcu kim muhalefet onların kapılarında sabahlara kadar çay kahve içerek geçiriyorlar günlerini. çok mu film seyrediyorum sizce. güzel meslek vesselam.

  Bel. Bşk.'ı pişti oldu! - ahmetdundar52

  benim ve diğer İst. halıknın vergileri ile hayal tezgahlıyarak kendi propogandasını yapma cesaretini bulan zat, geleceğe ait vaadlerini sıralarken ,halk itiş kakış olsa dahi binecek otobüsten yoksun,yolları işgal ederek Bel. Bşk.2nın protesto ediyor. bu tamda İst. yaşanmaz hale getirdiği için ileride hiçte iyi yad edilmeme tehlikesi yaşamakta olan yıpranımş gezi olayları ile arazi ve nöbetçi bel. Bşk.'ı zata yakışır bir pişti olma halidir.