Sarıgül, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde 'check-in' yaptı!

Sarıgül, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde 'check-in' yaptı!
Sarıgül, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde 'check-in' yaptı!
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün resmi Twitter hesabından yapılan yer bildirimi, Büyükşehir Belediye Başkanlığı için manidar bir mesaj olarak algılandı...

Radikal.com.tr - Bugün öğleden sonra Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım, takipçileri tarafından çok sayıda beğeni aldı.

Mustafa Sarıgül'ün resmi Twitter hesabı olan fakat "Değişim Ekibi" tarafından yönetilen profilde, Sarıgül'ün popüler yer bildirim uygulaması Foursquare aracılığıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde 'check-in' yaptığı belirtildi. Sarıgül'ün Twitter'daki takipçileri tarafından Belediye Başkanlığı'na giden yolda manidar bir hareketn ve güzel bir 'mizah' örneği olarak algılanan paylaşım, yüzlerce kişi tarafından da 'retweet' edildi.

Geçtiğimiz hafta, yeniden CHP üyesi olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, parti üyelik kartını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun elinden almış, bu gelişme de CHP'ye gönül veren birçok kişi tarafından heyecanla karşılanmıştı.

Sarıgül'ün paylaşımı üzerine Twitter'da yapılan yorumlar ise şu şekilde;

Fatih Vural ‏@fatihvural_
“@M_Sarigul: Check In İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı: http://4sq.com/11pe0Hb ” :))) Twitter'da staj mı yapıyorsunuz?

Emrah ‏@EmrahG
İyi mizah :) @M_Sarigul

Aslı Barış ‏@asli_baris Manidar olmuş: “@M_Sarigul: Check In İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı: http://4sq.com/11pe0Hb ”

Taha ÜN ‏@tahaun
Ha gayret Mustafam başaracaksın ahahaha @M_Sarigul

Ne Çok Konuştun ‏@DurBirDinlee
Ahaha büyükşehir belediyesinde check-in yapma fikri hangi sosyal medya danışmanınızın fikriydi? Çok komik olmuş @M_Sarigul :)))

Yesim Girgin ‏@YesimGirgin1
@DurBirDinlee @M_Sarigul puhaha hiç orda olacağınızı tahmin etmemiştik :D