Seçmen listeleri askıya çıktı

Seçmen listeleri askıya çıktı
Seçmen listeleri askıya çıktı
Seçmen listeleri, mahalle muhtarlığı binalarında askıya çıkarıldı. Listeler, 10 Eylül'e kadar askıda kalacak.

RADİKAL - Seçmen listeleri, 1 Kasım'da yapılacak genel seçim için askıya çıktı.

Mahalle muhtarları tarafından Yüksek Seçim Kurulu 'ndan teslim alınan seçmen listeleri, muhtarlık binalarında vatandaşların göreceği yerlere asıldı.

Zeytinburnu Beştelsiz Mahalle Muhtarı Adem Yavuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçmen listelerini bugün saat 08.30'dan itibaren askıya çıkardıklarını, şu ana kadar bir kişinin seçmen listesini kontrol etmeye geldiğini söyledi.

10 Eylül Perşembe günü listelerin kaldırılacağını dile getiren Yavuz, o güne kadar vatandaşların gelip isimlerine bakmalarını, isimleri listede bulunmuyorsa nüfus müdürlüklerine gidip işlemlerini yapmaları gerektiğini ifade etti.

Merkezefendi Mahallesi Muhtarlığı Azası İbrahim Uyanık ise cumartesi ve pazar günü de açık olduklarını belirterek, vatandaşların muhtarlığa gelmek yerine internetten de bilgilerini sorgulayabileceğini belirtti. (AA)

 


  http://www.radikal.com.tr/142697914269791

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SEÇİM HİLESİ - ahzap

  Sabah gazetesinde Yorumların beğenilme sayısında bile hile yapan zihniyet SEÇİMLERDE NELER YAPMAZ? Recebi beğenen birinin yorumunu beğenmeyin otamatik olarak beğenen sayısı 4 artıyor.:))))))))))http://www.sabah.com.tr/gundem/2015/09/02/erdoganin-uyarisi-turkiyeyi-ucurdu