Sedat Peker'e bu sefer izin çıkmadı!

Sedat Peker'e bu sefer izin çıkmadı!
Sedat Peker'e bu sefer izin çıkmadı!
Rize'de düzenlediği miting hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in konuşmacı olarak katılacağı Kocaeli mitingi için izin çıkmadı.

KOCAELİ - Rize'de düzenlediği miting ile gündeme gelen ve "Oluk oluk kan akacak" sözleriyle tartışma yaratan Sedat Peker'e bu sefer izin verilmedi.

Kocaeli’de Sedat Peker’in konuşmacı olarak katılacağı 30 Ekim’de düzenlenecek miting için daha önce verilen izin valilik tarafından iptal edildi. İptale gerekçe olarak provokasyon ihtimali gösterildi.

Rize mitingiyle ilgili eleştirileri yanıtlayan Peker, “Neyin suç, neyin suç olmadığını inanın en az bir hukukçu kadar iyi bilirim. Bu konuşmada suçun 's'sini dahi hiç kimse bulamaz” dedi. (DHA)


  ETİKETLER:

  suç

  ,

  miting

  http://www.radikal.com.tr/145228114522811

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Organize suc örgütü lideri... - nolamaz

  Bu sahisin, "organize suc örgütü lideri" oldugu, mahkeme karari le tescillenmistir. Bir iktidar, -dünyanin neresinde olursa olsun- derin'i, gladyo'su, kontra'si yetmiyor, böyle birisinden medet umuyorsa, -beyefendi konusmaci olarak katilacakmis, halki hangi konularda "aydinlatacakmis" merak ediyorum- artik günleri sayili demektir.