'Şefkat Tepe, Başbakan'ı hain gibi gösteriyor'

'Şefkat Tepe, Başbakan'ı hain gibi gösteriyor'
'Şefkat Tepe, Başbakan'ı hain gibi gösteriyor'
Yeni Şafak yazarı Salih Tuna, Samanyolu Tv'de yayınlanan 'Şefkat Tepe' dizisinin 'Başbakan'ı hain gibi gösterdiğini' iddia ederek 'artık durmalılar' dedi.

Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna, A Haber 'de katıldığı '%100 Siyaset' programında Samanyolu Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Şefkat Tepe’ye tepki gösterdi.

Tuna, dizide Türkiye ve dünya gündemini hizaya çeken toplantılarıyla tanına ‘Karanlık Kurulu'nda Başbakan'ın ihanet içerisindeymiş gibi gösterildiğini söyledi ve 'artık bir yerde durulması lazım' dedi.

Salih Tuna ayrıca şu ifadeleri kullandı:

"Televizyonda bir dizi var. Karanlık Kurul diye bir şey var. O kurulda çok açık bir şekilde siyaset yapılıyor. Başrollerinden bir tanesi de işte 'Sevilmeyen Kadın '. Son günlerde 'Kürdistan' deyimi sıklıkla kullanılmaya başlanacak diye başlayan, Kürt meselesini orada ihsas ederek, Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı'nın neredeyse ihanet içerisinde bulunduğunu söylemeye çalışmak, bunlar artık fazla şeyler, çok fazla şeyler. Bir yerde durulması lazım. Bunlar, aklı selimin yapacağı işler değil."

'KARANLIK KURUL'UN DERSHANE PLANI
Dershanelerin kapanacağı yönündeki tartışmaların başladığı günlerde 'Şefkat Tepe'nin 'Karanlık Kurulu' bu konuyu da masaya yatırarak ‘gizli planları’ deşifre etmişti. “Dershaneler bir oldu bittiye getirilerek, paketle getirilecek bir yasayla kapatılacak. Yıllardır bitirmeye çalıştığımız bu işi, şimdi bu insanlara yaptırıyoruz” diyen ‘Karanlık Kurul’ bu işin nasıl yapılacağını da ayrıntılı olarak anlatmıştı.

Cumartesi geceleri yayınlanan dizi, her hafta Yetenek Sizsiniz ve Arka Sokaklar gibi rakiplerini geride bırakarak yüksek izlenme oranlarıyla reyting yarışında birinci olmasıyla da d,kkat çekiyor.


  http://www.radikal.com.tr/116540811654086

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bakalım ne kadarı işleniyor? - asu555@kahkaha.com

  bu diziyi hiç izlemedim ama bu konuları işlemeye başladıysa bende izlemeye başlayayım artık! satılan değerlerimizi de konu ediyorlar mı acaba?

  ... - dostluk ve baris

  Ben bu arkadaslara akil-sir erdiremiyorum..Demek ki bunlar bos zamanlarinda bol bol dizi seyrediyor sonra da o diziler hakkinda yorumlar yapiyorlar..Biz de bu baylari-bayanlari ciddiye alip okuyoruz ve onlarin muhtesem fikirlerinden sözde yararlaniyoruz!..Cogunlukla "muhafazakar" olduklarini iddia eden bu "cok bilen" arkadaslari bir daha okursam bana da ... desinler!

  büyük usta - aharasa

  biz din kardeşlerin ölümüne arkandayız ama şu diğer din kardeşleri pek de arkanda değil. onlara da yap bir numara usta. hani gazeteye el koymak, yazarlarını işten attırmak, yerine kendi adamlarını yerleştirmek gibi. hani daha önce pek çok kez ustaca yaptın ya büyük usta. aman ha iktidarı kaybetmeyelim ustaaa. çok tatlıymış bu iktidar ustaaa!

  Kurtlar vadisi - drhilmi

  Kendi yaptığınız rezillikler (bkz. başlık) size yapılınca nasıl isyanlardasınız değil mi? Gerçekten çok komiksiniz.

  Bırak kanallar açık kalsın - for justice

  İnsanın fikri ne ise zikri de odur.Bu diziler de samimiyetsizliğin,riyakarlığın turnusolu kanaatimce.

  cemaat gerçekten barışı istiyorsa - emr-91

  neden hala bu akıldan mantıktan sanattan uzak diziyi kaldırmıyor? insanlara kin ve nefreti besleyen bu diziyi kaldırmıyor?