Şehir eşkıyası cezaevine konuldu

Alanya'da önceki gün hız yaptıkları için kendilerini uyaranlarla tartışırken havaya ateş açarak 53 yaşındaki Hüseyin Demiryılmaz'ın ölümüne neden oldukları ileri sürülen üç kişiden Burhan Daşdemir tutuklandı.

ANTALYA - Alanya'da önceki gün hız yaptıkları için kendilerini uyaranlarla tartışırken havaya ateş açarak 53 yaşındaki Hüseyin Demiryılmaz'ın ölümüne neden oldukları ileri sürülen üç kişiden Burhan Daşdemir tutuklandı.
Burhan Daşdemir, Ahmet Sayar ve Ali Çelikkaya pazar gecesi Obagöl Mahallesi'nde otomobille hız yaptıkları için kendilerini uyaranlarla tartıştı. Üç kişi otomobilden inip rastgele etrafa ateş açtı. Kurşunlardan biri evinin balkonuna çıkan işçi emeklisi Hüseyin Demiryılmaz'ın göğsüne, biri de sokaktan geçen Hacı Yıldırım'ın bacağına isabet etti. Altı çocuk babası 53 yaşındaki Demiryılmaz olay yerinde öldü, Yıldırım ise tedavi altına alındı.
Olaydan sonra yakalanan 20 yaşındaki Burhan Daşdemir, dün tutuklanırken Sayar ve Çelikkaya kaçtı. Polis, Sayar'ı da önceki gece saklandığı evde yakaladı. Sayar'ın polisteki sorgusu devam ediyor.


    http://www.radikal.com.tr/7366137366130

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.