Şehir ortasında zorbalık

24 yaşındaki S.İ., bir günde, ikisi kendisini sivil polis olarak tanıtan dört kişinin tecavüzüne uğradı. İmam nikâhlı eşi yurtdışında çalışan S.İ., Dağlıoğlu Mahallesi'nde bulunan evindeki tadilat işleri için malzeme aldığı hırdavatçı 30 yaşındaki Ş.A. ile tanıştı.
Haber: FATİH KARAÇALI / Arşivi

ADANA - 24 yaşındaki S.İ., bir günde, ikisi kendisini sivil polis olarak tanıtan dört kişinin tecavüzüne uğradı. İmam nikâhlı eşi yurtdışında çalışan S.İ., Dağlıoğlu Mahallesi'nde bulunan evindeki tadilat işleri için malzeme aldığı hırdavatçı 30 yaşındaki Ş.A. ile tanıştı.
Bu kişiyle bir süre arkadaşlık yapan S.İ., önceki akşam buluşup ayrılmak istediğini söyledi. Ş.A., gideceği sırada genç kadının zorla cep telefonunu aldı. Cep telefonunu vereceğini, ancak, konuşmak istediğini söyleyerek S.İ.'yi otomobiline bindiren Ş.A., kadını Şakirpaşa Mahallesi'ne götürdü. Burada iki sevgiliye H.D.A. da eşlik etti.
Yardımla kandırdılar
İddiaya göre, Ş.A., S.İ.'ye mahalledeki bir tarlada tecavüz etti. Daha sonra telefonu yanlarındaki H.D.A.'ya verip, "Sen de işini gör, sonra telefonunu ver, gitsin" dedi. H.D.A. ile Ş.A. bu kez kadını Seyhan Baraj Çamlığı'na götürdü. H.D.A.'nın da otomobilde tecavüz ettiği genç kadın, orada terk edildi.
Art arda yaşadığı olaylar yüzünden sinir krizi geçiren S.İ., bitkin bir halde ormanlık alanda giderken, bir otomobille yanına gelen ve kendilerini 'sivil polis' olarak tanıtan B.B. ve kimliği belirlenemeyen arkadaşı tarafından yardım amacıyla araçlarına alındı. Ancak, bu kişiler de S.İ.'ye çamlıkta tecavüzde bulundu. Gecenin karanlığında çamlıkta yalnız başına kalan S.İ., ana caddeye çıktığında devriye gezen polisleri görüp, yardım istedi.
Genç kadının ifadesi ve otomobillerin plakalarını bildirmesi üzerine zanlılardan Ş.A., H.D.A. ve B.B. yakalandı. Polis, diğer zanlıyı arıyor.


    http://www.radikal.com.tr/7626887626880

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.