Şehit astsubay Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu'ın kardeşi

Şehit astsubay Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu'ın kardeşi
Şehit astsubay Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu'ın kardeşi
Dağılca'da şehit düşen 3 askerden biri olan Jandarma Üst Çavuş Turgay Topsakaloğlu'nun Ağrı'nın Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu'nun kardeşi olduğu bildirildi.

Dağlıca'da çıkan çatışmada şehit düşen 3 asker'den birinin Eskişehirli Jandarma Üst Çavuş Turgay Topsakaloğlu olduğu öğrenildi.Topsakaloğlu'nun şehit düştüğüne dair haber Odunpazarı ilçesi Çankaya Mahallesi'ndeki ailesine askeri yetkililer ve sağlık görevlileri nezaretinde verildi. Şehit'in ailesinin evine ve sokağına Türk Bayrakları asıldı. Haber üzerine yakınları ve komşuları evlerinin önünde toplanmaya başladı.Evli ve iki çocuk babası olan şehit Astsubay Üstçavuş Topsakaloğlu'nun, Eskişehir'de defnedileceği bildirildi.

Dağlıca'da şehit düşen Yarbay Ejdar'ın Ankara'daki evinde yas

KAYMAKAMIN KARDEŞİ

Astsubay Üstçavuş Turgay Topsakaloğlu'nun, Ağrı'nın Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu'nun kardeşi olduğu bildirildi. Ağrı Valisi Musa Işın, Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu'nun Eleşkirt'teki evine giderek, başsağlığı dileklerini iletti.
Kaymakam Topsakaloğlu'nun, evli ve iki çocuk babası olan şehit kardeşinin cenazesine katılmak üzere Eskişehir'e gideceği öğrenildi. Kaymakam Topsakaloğlu mülki idare amirleri kararnamesiyle ağustos ayında Bitlis Mutki ilçesinden Eleşkirt Kaymakamlığı'na atanmıştı.

Dağlıca'da çatışma: 3 şehit, 6 yaralı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dağlıca açıklaması

AA/DHA