'Şehitler madalyamız'

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Kelkit Şenliği Kültür ve Sanat Festivali için gittiği memleketi Gümüşhane'de şehit ailelerini ziyaret etti.

GÜMÜŞHANE - Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Kelkit Şenliği Kültür ve Sanat Festivali için gittiği memleketi Gümüşhane'de şehit ailelerini ziyaret etti.
Kelkit Belediyesi'nde Gümüşhane Milletvekili Temel Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kelkit Kaymakamı Avni Oral, Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran ile çevre ilçe ve beldelerin belediye başkanlarıyla sohbet eden Aydın Doğan, tüm Gümüşhane ilçelerinin kalkınması için elinden geleni yapacağını söyledi. Daha sonra Kelkit'in Gümüşgöze beldesine geçen Aydın Doğan, Kadir Topbaş ve beraberindekiler, şehit jandarma astsubay Kenan Taşan'ın ailesini ziyaret etti. Doğan ve Topbaş Taşan'ın kızı Hülya'nın üniversite masraflarını karşılayacaklarını söyledi. Aydın Doğan ve beraberindekiler şehit başçavuşun mezarına giderek dua etti.
Doğan ve Topbaş daha sonra da Şiran ilçesine geçerek, şehit jandarma Teğmen Tuna Kara'nın ailesini ziyaret etti. Doğan, "Şehitlerimiz hem şehrimizin, hem de ülkemizin İstiklal madalyalarıdır. Başımız sağ olsun" dedi.
Doğan ve Topbaş, dayısını kaybeden Şiran Belediye Başkanı Hüseyin Koyunoğlu'na da başsağlığı diledi.


    http://www.radikal.com.tr/7529267529260

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.