Selahattin Demirtaş hastaneye kaldırıldı

Selahattin Demirtaş hastaneye kaldırıldı
Selahattin Demirtaş hastaneye kaldırıldı
BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, bu sabah göğsündeki ağrı ve sıkışma nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bugün hastanede müşahede altında tutulacağı belirtilen Demirtaş'ın sağlık durumu iyi.

Radikal.com.tr – BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, bu sabah göğsündeki ağrı ve sıkışma nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Sabah saatlerinde göğsünde şiddetli ağrı hisseden Selahattin Demirtaş'ın bugün hastanede müşahede altında tutulacağı bildirildi.

BDP'den konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

"Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş bu sabah göğsündeki ağrı ve sıkışma nedeniyle gittiği Diyarbakır Memorial Hastanesi'nde kontrol altına alınmıştır. Sayın Genel Başkanımızın genel sağlık durumu iyidir. Tetkik ve kontrollerinin devamı için kendileri bugün hastanede kalacaktır"

BAYDEMİR: TEDAVİSİ HASTANEDE SÜRECEK

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ise, “Tanı için tüm tetkiklerin sonucuna bakmak lazım. Bu akşam tedavisi hastanede sürecek” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir, Demirtaş'ın tedavi gördüğü hastaneye gelerek, kardiyoloji servisinde tedavi altına alınan Genel Başkan Selahattin Demirtaş'ı ziyarett etti.

Baydemir çıkışta yaptığı açıklamada, Demirtaş'ın sabah saatlerinde göğsündeki sıkışma nedeniyle hastaneye geldiğini ifade ederek, “Şükürler olsun genel başkanımızın durumu iyi. Tetkikler devam ediyor. Tetkiklerin tümünün sonucunu beklemek lazım. Bir sıkışıklık yaşanmış. Tanı için tüm tetkiklerin sonucuna bakmak lazım. Bu akşam tedavisi hastanede sürecek” diye konuştu.(ajanslar)


  http://www.radikal.com.tr/112466611246669

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  noparti - Efendisiz65

  senin gibi kafalar olduğu sürece abd elemansız kullanacağı yığınlardan yoksun kalmaz. hoş sizinle nasıl bi proje yapılır orası ayrı bi muammaya neyse. ayrıca bu ülke senin gibileriyle inan hiç güzel değil....

  Yoruma ve yorumcuya - Pe@ce

  Bu ülkedeki tek tük sağlam, vekil gibi vekil olabilen Demirtaş'a geçmiş olsun. Haddini aşan yorumcuya da cevap şu olsun: Esas sizin gibi faşistleri bitmiyor maalesef bu ülkenin; ABD'nin uşağı da NATO'ya girmek için Kore'ye asker göndereni de sizlersiniz!

  ABD'yi üzme - naoparty

  Aman dur daha ABD'nin sana yaptıracağı çok proje var. Gerçi sen gidersin başkaları gelir. Bitmez güzel ülkemin senin gibi insanları.

  geçmiş olsun sayın başkan - berf21

  Rabbim seni her daim korusun başımızdan eksik etmesin inşallah işiniz kolay değil bunca sorumluluk altında sağlıkta kötü etkileniyor tabi..geçmiş olsun sayın başkan

  Allah seni korusun - Dijleyim..

  Sana bir şey olursa herşeyi kaybetmiş kadar ölürüz ALLAH tan acil sifalar dilerim..Sen ALLAH'ın ortadoğudaki en güzel elçisisin..

  Acil sifalar - aliselvi

  Acil sifalar diliyoruz kendilerine umarim en kisa zamanda iyi olur..

  AMAN DİYİM - cihan erkut

  Aman haa aman,Türkiye'nin böyle siyasetçilere ihtiyacı var beklentimiz yüksek,kendilerine iyi bakmaları lazım. Acil şifalar diliyorum.