Sen misin sigara vermeyen!

Gece yürüyüşüne çıkan iki arkadaş, sigara vermedikleri için bir grup madde bağımlısının jiletli saldırısına uğradı. Boyun ve bacaklarından yaralanan iki kişi, kaldırıldıkları Antalya Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahale sonucu kurtarıldı.

ANTALYA - Gece yürüyüşüne çıkan iki arkadaş, sigara vermedikleri için bir grup madde bağımlısının jiletli saldırısına uğradı. Boyun ve bacaklarından yaralanan iki kişi, kaldırıldıkları Antalya Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahale sonucu kurtarıldı.
Tinerci saldırılarının sık yaşandığı kentlerden biri olan Antalya'daki son olay önceki gece saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Milli Egemenlik Caddesi'nde yürüyüşe çıkan Abdullah Erkan Aslan ve Ömer Şen'in yolu beş-altı kişilik bir tinerci grubu tarafından kesildi. Sigara isteyen tinerciler, Aslan'ın 'Hayır' yanıtı üzerine saldırıya geçti. Tinerciler ceplerinden çıkardıkları jiletlerle Aslan'ı boğazından, Şen'i ise boynundan ve bacağından yaraladı.
'Neden vermedik ki?...'
Saldırganlar olay yerinden kaçarken, iki arkadaş yaralı halde "Neden onlara sigara vermedik ki?" diyerek kendi aralarında bir süre tartıştı. Aşırı kan kaybeden iki arkadaş, olay yerine çağırdıkları ambulansla Antalya Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Yaralarına dikiş atılan Aslan ve Şen, bir süre müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Şen ve Aslan daha sonra Bahçeli Polis Merkezi'ne giderek saldırganlardan şikâyetçi oldu. Çevrede araştırma yapan polis saldırganların izine rastlayamadı.


    http://www.radikal.com.tr/7335777335770

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.